...

Uus tooteseeria – toidulisandid täisväärtuslikuks eluks

Tänapäeval, mil naistel on võimalusi eneseteostuseseks rohkem, kui kunagi varem, tuleb arvestada, et lisaks edukusele, loovusele ja võimekusele tahab iga õrnema soo esindaja olla samaaegselt ka ilus ja hea tervise juures. Seega ei tohi kiire elutempo juures unustada oma keha ja vaimu, mis vajavad täisväärtuslikku hoolt ja toitu õnneliku elu nautimiseks. Sellest blogist leiad kolm looduslikku toodet, mis toetavad sinu aktiivset elu ja aitavad sul olla parim versioon iseendast!

Miks toidulisandid?

Supertoidud on olnud meie ettevõtte põhifookus juba peaaegu kolm aastat ning nüüd on lisandunud valikusse ka toidulisandid. Paratamatult on elutempo kiire ning iga hommik ei jõua smuutisid või putru teha. Lisaks sellele reisivad inimesed ühe rohkem, mis eeldab, et vajalikke ainete võtmine on kiire ja mugav. Meie toidulisandite valik hakkab järk-järgult suurenema – seda ikka selleks, et iga inimene leiaks meie valikust aineid, mida keha vajab.

Ashwagandha

Koos toidulisanditega tuli välja ka üks uus supertoit – Ashwagandha on üks sagedamini kasutatavaid ja põhjalikumalt uuritud adaptogeenseid ravimtaimi, mille kasulike omaduste kohta on avaldatud üle 200 erineva uuringu. Tegemist on iidse ravimtaimega, millel on mitmeid tervisele kasulikke omadusi. Nimelt aitab ashwagandha vähendada ärevust, stressi, depressiooni ja parandada ajutegevust.

Adaptogeensete omaduste tõttu tugevdab ashwagandha ka immuunsust ning vähendab põletikku. Sellest taimest on kasu ka meestele, kuna tõstab meeste viljakust ja testosteroonitaset. Lisaks on täheldatud, et ashwagandhal on võime suurendada ka lihasmassi ja jõudu.

Lion’s Mane ehk lõvilakk-korallnarmik

Lõvilakk-korallnarmik on seen, mis parandab aju tööd, mälu, loovust ja motivatsiooni. Lion’s Manel on hea põletikuvastane toime ning lisaks toetab see ka seedesüsteemi tervist.

Lõvilakk-korallnarmikul on ideaalne immuunsüsteemi tugevdamiseks, kuna omab antioksüdantseid toimeid. Lisaks toetab lõvilakk-korallnarmik ka üldist heaolu, parandades une kvaliteeti ja vähendades stressitaset.

Kuningakepiõli

Kuningakepiõli on tuntud juba pikalt oma positiivsete omaduste tõttu tervisele. Põlisameeriklased kasutasid kuningakepilehti, -juuri ja -seemneid näiteks hemorroidide, verevalumite, haavandite ja nahaprobleemide leevendamiseks.

Naised üle maailma on avastanud, et kuningakepiõli toimib hästi menstruatsioonile eelnevate ebamugavuste leevendamiseks, milleks võivad olla rindade valulikkus, puhitused, veepeetus, akne, depressioon, ärrituvus, hajameelsus ja peavalu. Kuningakepiõli aitab nimetatud sümptomeid ennetada ja leevendada.

Kuningakepiõli parandab ka üldist naha tervist ja välimust. Nimelt aitab hormoonidest tingitud akne vastu igapäevane kuningakepiõli tarbimine nii seespidiselt kui ka otse nahale määrides. Lisaks on leitud, et kuningakepiõlist on kasu ka teiste nahaprobleemide korral, nagu näiteks ekseemi, psoriaasi ja atoopilise dermatiidi puhul.

Need tooteid leiad siit:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop