...

Ärikliendile

Teenused ja tooted ärikliendile

Armas äriomanik, ettevõtja, personalijuht!

Be More Superfoodsi tiim koosneb tervisliku toitumise valdkonna ekspertidest ja oleme valmis tulema sinu ettevõttesse selleks, et viia läbi erinevaid loenguid ja töötubasid. Kutsu meid näiteks tervisenädala raames või suvepäevadele! Meie teame tervislikust toitumisest ja smuutidest kõike!

Smuuti valmistamise töötoad

Valmistame koos sinu meeskonnaga tervislikke smuutisid. Õpetame ja anname teadmisi, kuidas valmistada energiat andvat ja kõhtutäitvat ning toitainerikast smuutit! Räägime juurde tervisliku toitumise põhimõtetest.

Tervisliku toitumise loengud

Räägime ja õpetame sinu ettevõtte töötajatele, kuidas muuta menüüd tervislikuks ja võtame arvesse ettevõtete individuaalseid vajadusi (nt. loeng kontoritöötajatele vs. loeng füüsilist tööd tegevatele töötajatele, öötöötajatele jne). Anname kasulikku infot toidulisanditest ja räägime ka vaimse tervise toetamisest läbi tervisliku toitumise.

Teerituaalid

Be More tootevalikusse kuuluvad imemaitsvad Eestis valmistatud taimeteed. Viime sinu ettevõttes läbi teerituaali ja räägime taimeteede kasulikest omadustest!

Kes me oleme?

Töötubasid ja loenguid viivad ettevõtetes läbi tervisliku toitumise valdkonna spetsialistid: Kirti Kooser ja Diana Zintšenko.

Kirti Kooser

on Be More Superfoods asutaja ja tegevjuht. Kirti on diplomeeritud toitumisnõustaja ja teab kõike supertoitudest ning smuutidest! Tal on aastate pikkune tervislikke toodete arendamise kogemus ja ettevõtte juhina teab ta täpselt, mis on tööandja huvi ja kuidas toetada ettevõtte töötajaid.

Diana Zintšenko

on Be More Superfoodsi turundus-ja projektijuht. Ta on diplomeeritud toitumisterapeut ja Eesti toitumisnõustajate-ja terapeutide ühenduse juhatuse liige. Olles lisaks ka treener spetsialiseerub Diana spordilaagrites koolituste ja töötubade läbiviimisele ning oskab palju rääkida trennitoitumisest. Diana viib läbi loenguid ja töötubasid nii eesti-inglise-kui vene keeles.

Telli oma ettevõtte töötajatele Be More tervisetooteid!

Be More tootevalikus on üle 60 tervisetoote, mida saab pista töötaja kingipakki!

kollageen toorbatoon

Supertoitudega toorbatoonid

Be More supertoitudega toorbatoonid on populaarseim valik Eesti ettevõtete seas. Toorbatoonid on gluteenivabad ja ilma lisatud suhkruta. Meie valikus on 5 erineva maitsega batooni!

Klaaspurgis taimeteed

Meie suur taimeteede valik võtab silme eest kirjuks? Ära muretse, võta meiega ühendust ja me aitame sul valida parima maitsega teed kingituseks sinu ettevõtte töötajatele!

Tutvu meie teede valikuga: https://bemore.ee/e-pood/teed/

Äriklientidele pakume tooteid ärikliendi hinnakirja alusel! Hinnad sõltuvad tellitud toodete kogustest, mida suurem kogus, seda soodsam hind! Küsi pakkumist: kirti@bemore.ee

Meie klientideks on olnud Eesti suurettevõtted!

Oleme käinud töötubasid ja loenguid läbi viimas suurimates Eesti ettevõtetes: AS Selver, OÜ Tammer, AS Ragn-Sells, AS Tallinna Vesi, Eesti Tervisearengu Instituut, Maxima Eesti OÜ, Katriito Kliinik OÜ jpm.

Küsi pakkumist oma ettevõttele, saada e-mail: info@bemore.ee ja lepime kokku teenuse sisus ning hinnas!

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop