...

Küpsiste seaded

Vajalikud küpsised

Neid küpsiseid kasutatakse veebisaidi funktsioonide jaoks, mis on vajalikud veebisaidi ja teatud teenuste toimimiseks. Kui blokeerite või kustutate olulised küpsised, ei tööta veebisait plaanipäraselt ja te ei saa kasutada kõiki saidi funktsioone. Näiteks võimaldavad sellised küpsised veebisaidil meelde jätta teie ostukorvi paigutatud tooteid ja pakkuda teile makselahendust.

Funktsionaalsed küpsised

Need küpsised parandavad veebisaidi funktsionaalsust ja isikupärastamist. Küpsiseid kasutame meie või meie partnerid, kelle funktsioonid on meie veebisaidil olemas. Kui te neid küpsiseid ei aktsepteeri, ei pruugi mõned funktsioonid korralikult töötada.

Analüütilised küpsised

Veebilehe liikluse jälgimiseks kasutame Google Analyticsit. Analüütilised küpsised aitavad meil jälgida külastajate liiklust meie veebisaidil, näiteks külastajate arvu, liikluse allikaid ja saidi külastajate voogu. Selle kaudu arendame oma sisu ja jälgime oma reklaamide tõhusust. Kogume teavet uudiskirjadest, näiteks kirjade avajatest.

Google Analyticsi jaoks kogutavaid andmeid ei saa kasutada üksikisiku või isiku tuvastamiseks.

Siit leiate Google Analyticsi privaatsuseeskirjad.  

Reklaamiküpsised

Neid küpsiseid kasutatakse reklaami kohandamiseks ja reklaamide kuvamiseks, mis võivad teile teistel veebisaitidel huvi pakkuda (nn uuesti sihtimine). Kui te neid küpsiseid ei aktsepteeri, saate sotsiaalmeedias ja muudel veebisaitidel vähem sihitud reklaami.

Be More Superfoodsi poolt kasutatavad sotsiaalsed pluginad ja lingid nende privaatsuspoliitikale:

Siit leiate Facebooki privaatsuspoliitika.

Siit leiate TikToki privaatsuspoliitika.

Siit leiate Instagrami privaatsuspoliitika.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop