...

Püsitellimused

Automaatne püsitellimus aitab Sind mitmeti - saad kokku hoida aega ja tekitada mugavalt harjumuse tarbida supertoite regulaarselt. Saad valida endale meelepärase variandi - kas kord kuus, kord iga 2 või 3 kuu tagant saadame Sinu valitud tooted tasuta pakiautomaati! Lisaks kehtib püsitellimuse vormistamisel ka soodsam hind: 1 kuu puhul -20%, 2 kuu tagant -15%, 3 kuu tagant -10% ning kombodiilid lausa -15% tavahinnast. Mugav, tervislik ja soodne!

Ole alati supertoitudega varustatud

Nüüd ei pea Sa enam pead vaevama, kuidas tagada enda igapäevane vitamiinide vajadus ja teha seda regulaarselt - ühest korrast pole tihtipeale erilist kasu. Püsitellimused aitavad Sul juurutada tervisliku toitumise harjumust, et saaksid võtta igast toidukorrast maksimumi rikastades seda supertoidu- või kollageeniseguga. Samuti ei pea Sa end avastama olukorrast, kus vahepalaks ei olegi kotti kiiruga midagi visata, püsitellimused aitavad Be More toorbatoone alati kodus käepärast hoida.

Miks valida püsitellimus?

Sinu eelised:

Soodsam hind
DPD pakiautomaati alati tasuta tarne olenemata ostukorvi suurusest
Tervislike harjumuste juurutamine - supertoitude tarbimisest saab harjumus
Võid liituda või lõpetada endale sobival ajal
Ajasääst

Kuidas vormistada püsitellimust?

 • Püsitellimuse vormistamiseks logi eelnevalt sisse või loo konto.
 • Vali e-poest endale meelepärane toode. Pane tähele, et kuigi enamus toodetele on võimalik püsitellimust vormistada, siis on mõned erandid (nt teed, tarvikud ja mõned kombod). Neil toodetel lihtsalt puudub püsitellimuse info ja võimalus.
 • Tee linnuke kasti "Soovin toodet püsitellimusena" ning vali sobiv intervall, kas kord kuus, kord 2 kuu või kord 3 kuu jooksul.
 • Lisa toode ostukorvi ning suundu maksma.
 • Tasudes jälgi, et valitud tarneviis oleks DPD pakiautomaat, mis tagab Sulle alati tasuta tarne. Juhul kui Sulle sobivad asukoha poolest paremini Omniva pakiautomaadid, lisandub püsitellimusele transpordikulu.
 • Tellimuse vormistamisel näed ka kuupäeva, millal järgmine automaatne tasumine toimub.
 • Püsitellimuse vormistamiseks on vajalik krediitkaardi olemasolu ning tasumine toimub läbi turvalise Stripe keskkonna.

Saad igakord ka tellimuse kinnituse enda meilile, kui automaatne püsitellimus vormistatakse. Nii tead oodata enda pakki.

Püsitellimuse puhul transport alati tasuta

Eestisiseselt on püsitellimuse puhul transport Sulle alati tasuta DPD pakiautomaati. Oodatav tarneaeg on umbes 2-5 tööpäeva.

Juhul kui tekib vajadus muuta püsitellimuse kestel pakiautomaati, kuhu soovid järgmist pakki saada, anna meile sellest aegsasti teada e-postile info@bemore.ee.

Püsitellimuse lõpetamine

Püsitellimust saad lõpetada siis, kui tellimus on täidetud minimaalselt kaks korda. Kui kolmandat tellimust Sa enam ei soovi, anna meile katkestamise soovist teada hiljemalt 14 päeva enne järgmise tellimuse jõustumist või logi sisse enda kontole ja vali ülevalt menüüst "Minu tellimused", kus saad püsitellimust hallata.

Lisaküsimuste korral kirjuta meile info@bemore.ee.

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop