...

Koolitused

Töötaja on iga ettevõtte kalleim vara – kui töötaja on õnnelik, terve,
puhanud ja oskab oma stressi juhtida, toimib ka ettevõtte igapäevane
töö sujuvalt.

Ettevõte, kes väärtustab oma personali, on hinnatud tööandja. Tema töötajad on lojaalsed ja rahulolevad.

Mitmed teaduslikud uuringud on tõestanud toitumise selgeid seoseid tervise, vaimse võimekuse, stressi leevendamise, hea une ja meeleolu tõstmisega.

Be More on elustiiliettevõte, mis on pühendunud just tervislikule toitumisele – kuidas saada igast päevast ja toidukorrast rohkem!

Viime läbi loenguid, töötubasid ja seminare tervisliku toitumise ja stressijuhtimise teemadel, et Teie töötajad oleksid terved, rõõmsad, oskaksid stressi juhtida ja võiksid anda endast parima ka pingelistel ja kiiretel aegadel! Loenguid ja töötubasid viime läbi nii eesti, vene, kui inglise keeles.

Küsi pakkumist

Be More aitab Teie ettevõttel panustada oma töötajatesse.

Be More aitab Teie ettevõttel panustada oma töötajatesse.

  • Hea ärikingitus – pakume laias valikus supertoite, supertoidusegusid, toorbatoone ja teesid. Te võite supertoitudega premeerida oma tublisid töötajaid ja pidada neid meeles tähtpäevadel.
  • Tervislikku toitumist käsitlevad töötoad – pakume smuutide valmistamise töötubasid, mis annavad kasulikke nippe, kuidas kiires elutempos vajalikke toitaineid kätte saada ja maitsvaid smuutisid valmistada ning kuidas õige toitumisega ka enda stressi juhtida.
  • Tervislikku toitumist käsitlevad loengud – pakume loenguid ja seminare, kus räägime tervisliku toitumise alustest ja toome palju praktilisi näiteid. Loenguid on võimalik teha ka veebiüleselt.

Millised on Teie ettevõtte vajadused ja kuidas Be More võiks Teiega koostööd teha? Saatke meile oma soovid ja nägemused.

Kohandame kõiki pakutavaid teenuseid Teie ettevõtte vajadustest ja huvidest lähtuvalt ning teeme Teie ettevõttele personaalse pakkumise!

Klientide tagasiside

G4S-i jaoks on tervisliku eluviisi propageerimine väga oluline ja seetõttu tellisime Be More tiimilt nii tervisliku toitumise kui ka smuutide valmistamise koolitused. Mõlemad koolitused olid väga kasulikud – heade nippide ning soovitustega. Eriti meeldis inimestele see, et lisaks soovitustele sai ka ise huvitavate smuutisegudega smuutisid maitsta. Nii mõnigi inimene üllatus uutest retseptidest!

Tänud Be More tiimile ja edu edaspidiseks!

Irene Metsis /G4S Personalidirektor

AGA Eesti Tervise ja Ohutusepäeva raames oli meil suur rõõm ja au paluda Be More toredaid esindajaid meile hommikusöögiks ülimaitsvaid smuutisid valmistama ning selgitama, kui olulised on kõik need superained Be More segudes. Hommik möödus suurepärases seltskonnas mõnusalt smuutisid nautides ning sinna kõrvale väga asjalikku teavet saades. Uskumatu, kui palju kasulikke mineraale, vitamiine, valku, süsivesikuid ja rasvu Be More segudes leidub ning mida kõike head nende tarbimine meie kehadele teeb, mainimata ei saa jätta ka kui suurepäraselt nende segudega valmistatud smuutid kõigile maitsesid! Be More tegevjuhi Kirti koolitus pakatas olulisest informatsioonist samamoodi nagu Be More maitsvad segud pakatavad ülikasulikest Superainetest! Soovitan soojalt nii Be More koolitusi kui ka nende segusid!

Liina Kaldma / AGA Processes and Compliance Manager

Mul alguses oli automaatmõte, et keegi ei suuda ju nii täiuslikult süüa! Aga jäin koolitusega väga rahule. Hästi asjalik koolitaja oli.

Liis/ Katriito kliiniku psühholoog

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop