background
Be More raamat Naine ja tervis
Be More raamat Naine ja tervis
Be More raamat Naine ja tervis
Be More raamat Naine ja tervis
Be More raamat Naine ja tervis
Be More raamat Naine ja tervis

Be More raamat Naine ja tervis

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10.20 

30.59 €

Arvustusi: (0)

  Inspireerivad Eesti naiste terviselood
 • lood unehäiretest, PMS-st, depressioonist, toidutalumatusest jpm.
 • tervisliku toitumise nipid
 • praktilised elustiili soovitused naistele
 • 23 retsepti, mis on inspireeritud Be More imemaitsvatest toodetest
 • raamatu autor: Be More asutaja Kirti Kooser
 • raamat sisaldab 23 lihtsat retsepti, autorilt Kersti Kuuse @my_life_my_treats.
-

1

+

Kirjeldus

Raamat „Naine ja Tervis“ on valminud tänu autori aastatepikkusele kogemusele tervisliku toitumise valdkonnas ja isiklikule huvile tervist puudutavate teemade vastu. Siit leiab ausaid lugusid Eesti naistest, kes on erineval eluetapil puutunud kokku terviseprobleemidega. Nende naiste seas on neid, kes kokku puutunud vähiga ja neid, kes tundnud kogu võlu ja valu naiseks olemisest. Paljud neist on kannatanud vaimse tervise probleemide käes, nagu krooniline stress, ärevus, depressioon, unehäired.  Samuti on raamatus lood kilpnäärme probleemidest, toidutalumatusest ja psoriaasist. Need pole lihtsalt kogemuslood, vaid sinna on põimitud sisse ka soovitused ning nõuanded kõikidele, kes end samas olukorras peaksid leidma. Neid lugusid on raamatus neliteist, kuid tegelikult on selliseid lugusid meie ümber palju rohkem. Oluline on, et saame läbi kogemuslugude ise õppida ning mõistame, et me ei ole oma lugudega üksi.

Raamatu teises peatükis on palju soovitusi ja teaduspõhist infot sellest, kuidas oma tervise eest hoolitseda, tervislikult toituda, mitte unustada puhata ja olla füüsiliselt aktiivne. Tervislik toitumine on tugeva füüsilise- ja vaimse tervise jaoks väga tähtis. Tänapäeva kiire elutempo juures võivad põhitõed sageli ununeda, seetõttu on „Naine ja Tervis“ raamat sobilik igapäevaseks kasutamiseks ja nende põhitõdede meelde tuletamiseks. Raamatus leiab rohkelt soovitusi nii toidukordade planeerimiseks, kui ka õigete söömisharjumuste juurutamiseks. Teises peatükis saab lugeda näiteks:

 • praktilistest soovitustest igapäevaseks toitumiseks
 • supertoitudest ja nendes sisalduvatest antioksüdantidest ning vitamiinidest
 • rasvhapete olulisusest naise tervisele
 • vaimse tervise toetamisest tervisliku toitumise abil
 • PMS-ist ja menopausist
 • emotsionaalsest söömisest
 • naise seksuaalsusest
 • füüsilise liikumise olulisusest
 • ja paljust muust

Raamatu lõpposa sisaldab 23 lihtsat retsepti, mille autoriks Kersti Kuuse @my_life_my_treats.

Komponentide seas on Be More tervisetooted. Seal on rohkelt smuuti retsepte, eel- ja pearoogade retsepte ja imemaitsvate ning tervislikke magustoitude retsepte. Enamik roogadest on gluteenivabad ja sobilikud veganitele. Nende retseptide valmistamisega saab hakkama igaüks!

Raamatu autor: Kirti Kooser

Leheküljed: 257

Ilmumisaasta: 2023

 

Pane tähele

Raamat põhineb inimeste kogemuslugudel, teaduskirjandusel ning sisaldab autori mõtteid ja arvamusi. Eesmärk on pakkuda lugejale informatiivset materjali. Kui olete haige või tarvitate ravimeid, tuleb enne raamatus kirjeldatud põhimõtete, tehnikate rakendamist konsulteerida meditsiinitöötajaga. Antud raamat ei ole mõeldud tõsiste terviseprobleemide raviks. Autor ei võta vastutust, mis tulenevad antud raamatu sisu otsese või kaudse kasutamise tõttu tekkinud isikliku kahju, riskide ega tagajärgede eest.

Kuidas kasutada

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in EST (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Be More raamat Naine ja tervis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga