...

Liver Detox kui maksatöö toetaja ja puhastaja

liver detox

Be More supertoidusegud on saanud lisa – nüüd leiab valikust ka just maksatööd ja -puhastust toetava Liver Detox supertoidusegu.

Elu jooksul koormame oma maksa tugevalt töödeldud ja suhkru- või rasvarikka toiduga ja nende ületarbimisega. Lisaks satuvad meie kehasse soovimatud toksiinid läbi ravimite, raskemetallide, keskkonna saastemürkide, pestitsiidide, kodukeemia jm kaudu, mis pärsivad maksa ladusat tööd. Seetõttu on hea aeg-ajalt toetada oma maksa tööd looduslike supertoitudega ja teha kehale restart.

Maksal on mitmeid olulisi rolle erinevates kehafunktsioonides, neist üks olulisim on keha ja vere puhastamine ning toksiinide väljutamine. Detox protsessi toetamiseks kasutab keha suurel hulgal erinevaid vitamiine, mineraalained, rasvhappeid ja muud. Niisiis saame tervisliku ja mitmekülgsete vitamiinirikaste toitude tarbimisega toetada kehapuhastust. Maksa puhastamise kohta loe pikemalt siin.

Parimad komponendid toetamaks kehapuhastust ja maksa tööd

Liver Detox supertoidusegu sisaldab maarjaohaka seemne pulbrit ja artišoki ekstrakti, mis on tuntud maksa kaitsvate ja puhastavate omaduste poolest. Maarjaohakas sisaldab endas flavonoidset ühendit silimariini. Osad uuringud on näidanud, et silimariin toimib antioksüdandina ja takistab rasvade oksüdatsiooni ning toksiinide seondumist maksarakkude membraaniretseptoritega. Detox protsessi ladusaks toimimiseks vajab organism valku. On leitud, et taimse valgu suurem osakaal tõhustab organismi võimet toksiinidega toime tulla. Seetõttu sisaldab Liver Detox supertoidusegu tervelt 33,9 g valku 100 g kohta.

Spirulina on mageveekogudes leiduv vetikas, millel usutakse olevat tugev antioksüdantne ja põletikuvastane toime. Odraoras on samuti tuntud oma immuunsust tugevdava toime poolest, lisaks on osad uuringud näidanud, et odraorasel võib olla vererõhku reguleeriv võime. Oleme lisanud Liver Detox supertoidusegusse ka õuna, kuna õuntes sisalduv pektiin toimib prebiootikumina ja võib soodustada heade bakterite paljunemist soolestikus. Soolestiku hea mikrofloora on aga tugeva immuunsuse ja hea tervise aluseks. Liver Detox supertoidusegus sisalduv jõhvikas toetab tänu kõrgele C-vitamiini sisaldusele immuunsust.

liver detox

Liver Detox supertoidusegu on sobilik:

  • kaalulangetajatele
  • veganitele
  • neile, kes tahavad kehale teha restarti
  • organismi puhastuseks ja maksa töö toetamiseks

Vastunäidustused

Liver Detox segu ei ole soovitatav tarbida raseduse ja imetamise ajal, samuti pole see sobilik lisand lastele. Ettevaatlikud peavad maarjaohaka ja artišoki sisalduse tõttu olema allergikud, kellel on õietolmu allergia. Järgmiste seisundite korral soovitame enne Liver Detox supertoidusegu tarbimist konsulteerida arstiga: autoimmuunhaigused, probleemid sapijuhadega.

Kuidas seda kasutada?

Liver Detox pulber on hea lisand smuutidele, eriti rohelistele. Segu võib võtta hommikul veega segatuna justkui tervise shotti. Soovituslik kogus on 1 tl lisatud smuutile või veele.

Ostuga tuleb tasuta kaasa ka 3-päevane detox toitumismenüü, kus leiad näidispäevad erinevate retseptide näol. Lisaks võid inspiratsiooni otsida ka Be More retseptikogumikust, kus leiad detox smuutid vastava spetsiaalse kategooria alt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop