...

Anne & Stiil: Kuidas jõuda rohkem, aga stressata vähem?

„Esmaspäevast alustan dieediga“, aasta alguses ülerahvastatud spordiklubid – näeme või kuuleme seda teatud perioodide tagant, aga eriti alates uuest aastast. Jaanuaris täitume mingi energiaga, kus tahame kõikidele nendele eesmärkidele kiirelt linnukesed taha teha. Iseenesest ei ole ju selles midagi halba, et teeme korrektuure oma soovides ja tegevuskavas – kui olla selles järjepidevad ja mõtestatud.

Tempo tundub ajas pigem kasvavat, stress koos sellega. Mitmeid naisi on haaranud endasse „tubli tüdruku sündroom“, kus käib justkui võistlus selle üle, kellel kiirem on. Tihti on aga tunne, et keha ei tule kuidagi kaasa, kuigi tahaks oma elust natukene rohkemat – nii ka Kirti.

Tahaks elust natuke rohkem

Päevad on tegemisi täis ning ööpäevas pole piisavalt tunde, et kõik ettevõtmised ära mahuksid. Ehkki sisemist jõudu on Kirtil kolme naise jagu, ei suutnud keha tema tegemistega sammu pidada ja ta hakkas otsima viise, kuidas jõuda rohkem ilma, et peaks selleks apteeki külastama või purgivitamiine tarbima. Kuidas saada toidust rohkem?
Just – rohkem! See on võtmesõna, mis viis Kirti supertoitude maailma ja millest sai alguse Be More lugu.

Pikemalt sellest, kuidas algne ambitsioon jõuda ise rohkem kasvas välja missiooniks aidata ka teistel tunda end supernaisena, loe edasi Anne & Stiil jaanuarikuu ajakirjast!

Värskes numbris tuleb veel juttu:

  • Mis tähendab “supertoidud”?
  • Miks neid tarbida?
  • Kuidas väetoidud aitavad võidelda mitmete sümptomitega nagu väsimus, loid mõttetöö, problemaatiline nahk jne.
  • Paar lihtsat soovitust uusaasta lubadusteks. Loe eesmärkide edukast püstitamisest pikemalt ka SIIN artiklis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop