background
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad
Kookoskauss + söögiriistad

Kookoskauss + söögiriistad

15.29 €

Arvustusi: (0)

Käsitsi valmistatud ning loodussõbralik kookoskauss koos puidust kahvli ja lusikaga aitab Sul luua kauneid toidukordi smuutikaussidega.

  • Käsitööna valminud
  • 100% naturaalne - kasutatud materjalid: kookospähkli koor, neitsioliiviõli, puit ning vaiguvärv.
  • Loodussõbralikud
  • Korduvkasutatavad
  • Õigel kasutamisel võivad vastu pidada terve elu
  • Ideaalne kingituseks
  • Söögiriistade jaoks on kaasas ka väike kott, et saaksid neid igale poole endaga kaasa võtta
  • Iga osa komplektist on unikaalne - igal esemel on naturaalselt erinev värv, muster ning kausside puhul ka suurus ja kuju
  • Komplekti kuuluvad: kookoskauss, puidust lusikas ja kahvel, kott söögiriistade jaoks
-

1

+
natural

Looduslik

Kirjeldus

Kookoskauss koos puidust söögiriistadega on 100% naturaalne ja keskkonnasõbralik.

Nüüd on see aeg, kus saad oma smuutid, üleööpudrud, salatid, köögiviljad ja näksid serveerida selles armas kausikeses. Komplekti juurde kuulub ka väikse kotikesega (et saaksid need igale poole kaasa võtta ning ei peaks kasutama ühekordseid nõusid) söögiriistad  – lusikas ja kahvel.

Kas Sina teadsid, et…

…kookospähkli kestade ümbertöötlemine kaussideks aitab ära hoida koorte prügimäele jõudmist või nende ära põletamist miljonites. Põletamisega saastatakse loodust ning atmosfääri lisandub tohututes kogustes metaani (CH4) ja süsihappegaasi (CO2)!

Taimede kasutamine plastiku asemel aitab tulevikus vähendada miljoneid ühekordselt kasutusel olnud plastist taldrikuid, tasse ja söögiriistu, mis ei pruugi jõudagi prügilasse vaid reostavad loodust, muutudes ohtlikuks nii mikrofloorale, kui ka loomastikule. Plastjäätmetel pole meie maailmas kohta – me ei saa ega tohi enam ookeane, maad ja atmosfääri reostada. Nii me mitte ainult ei loo oma söögikordades rohkem ilu, vaid loote ka maale rohkem ilu ja rahu. Kas Sina tahad Olla Rohkem ja sõbralikum keskkonna vastu, kus Sina ja Su lapsed kunagi üles kasvavad? Kui jah, siis osta endale üks imeline komplekt või osta 2 ja saad enda sõbrale ka imelise kingituse teha.

Kookoskauss:

Materjal

Kookospähkli kest (koor), viimistletud neitsikookosõliga.

Kausi mõõtmed

Diameeter: 12-15 cm; kõrgus: 4,5-6,5 cm.

Kuna tegemist on naturaalsete kookoskaussidega, siis nende suurus ja kõrgus võib veidikene varieeruda ning kuju võib olla looduslikult ebakorrapärane. See tähendab seda, et iga kauss on eriline ja kordumatu ning teist sarnast naljalt ei leia.

Hooldus

Pärast kasutamist pesta kaussi käesooja vee ja vajadusel nõudepesuvahendiga. Kaussi pole soovitatav pesta nõudepesumasinas ega leotada pikaajaliselt vees. Soovitatav on kauss peale pesu kuivatada ning aegajalt poleerida neitsikookosõliga, et säiliks kausi läige ning vastupidavus.

Ettevaatusabinõud

Kausid ei ole sobilikud kuuma toiduga kokkupuuteks. Vältida nendest kuuma supi ja toidu tarbimist – kausid võivad praguneda ja puruneda. Võimalusel hoida eemal otsesest päikesevalgusest, et vältida deformeerumist. Ei sobi kasutamiseks ahjus, mikrolaineahjus ega külmikus.

Söögiriistad (kahvel ja lusikas):

Materjal

Naturaalne puit, viimistletud naturaalse vaiguvärviga.

Söögiriistade mõõtmed

Lusikas: 22.5×3.8 cm; kahvel: 22.5×2.7 cm.

Hooldus

Pärast kasutamist pesta käesooja vee ja vajadusel nõudepesuvahendiga. Pole soovitatav pesta nõudepesumasinas ega leotada pikaajaliselt vees. Pärast pesemist kuivatada.

Ettevaatusabinõud

Võimalusel hoida eemal otsesest päikesevalgusest ja kuumusest. Ei sobi kasutamiseks ahjus ega mikrolaineahjus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in EST (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Kookoskauss + söögiriistad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga