...

Toitumisnõustaja+, meie brändisaadikud ja nende lugu. Saa tuttavaks Eike ja Elis! Loe, kuidas päriselt tervislikult toituda ja lõpeta dieeditamine igaveseks!

Olen toitumisnõustaja, toitumisterapeut ja koolitaja

…aga eelkõige naine, kes on omal nahal tundnud ja kogenud, kuidas toitumine, üleüldine elustiil ja igapäevased valikuid minu enesetunnet, tervist ning elukvaliteeti mõjutavad. Tean omast kogemusest, olles nooremas eas võidelnud aastaid ärevushäiretega, kui oluline tervis tegelikult on ja ka seda, et tihti hakkame tervisele rohkem mõtlema alles siis, kui midagi on valesti.

Just seetõttu olen võtnud endale südameasjaks ja elutööks aidata ka ka teistel mõista, MIKS ja KUIDAS läbi tervisliku ja teadliku toitumise iseenda eest hoolitseda ning olla nii füüsiliselt kui vaimselt terve ja tugev, energiline ning heas füüsilises vormis.

Ma usun, et just teadlikkus ja mõistmine on peamine võti, küll aga on üksi selles tervisliku toitumise maailmas väga kerge ära eksida, sest infot on lihtsalt nii meeletult palju. Mina tahaksin olla see teejuht, kes annab edasi teadmised ja põhimõtted, mille najalt saad ise täna, homme ja ka edaspidi häid ja teadlikke toitumisvalikuid teha ning unustada igaveseks lühiajalised dieedid ja lahendused.

Sellest kõigest innustatuna tekkis mul idee luua just neid väärtusi kandev veebipõhine 8-nädalane heade toitumisharjumuste loomise ja kaalulangetuse programm

Ikka selleks, et rohkemad inimesed saaksid end teadliku toitumise vallas harida, luua häid toitumisharjumusi ning langetada kehakaalu teadlikult ja püsivalt. Ma tõesti siiralt usun, et igaüks võiks selle programmi läbi teha. Teadmised toitumisest on vähemalt sama tähtsad kui teadmised matemaatikast, õigekirjast vms, aga kahjuks koolis neid teadmisi just väga põhjalikult ei õpetata. 

8-nädalane programm osutus väga edukaks ja muudkui kasvas ja kasvas ning lõpuks vajas päris oma platvormi koos paljude lisaväärtusega, mis tervislikuma elu poole liikumisel abiks on. Samuti ei tee ma enam seda kõike üksi, vaid koos oma parima sõbranna Eike Mariaga, kellega koos lõimegi selle ainulaadse platvormi.

Oleme Eikega nagu must ja valge koer, kes on koos parimate sõbrannadena juba aastaid igasuguseid ägedaid asju ette võtnud. Olgu selleks siis Austraalias lehmafarmis helikopteriga lehmade kokku ajamine, Norras Trolltunga otsas telkimine või Uus-Meremaal benji hüppe tegemine. Alati käib kõige selle juurde naer ja üksteise innustamine ja utsitamine. 

Aastaid rääkisime, et kunagi teeme koos oma ettevõtte, mis päriselt inimeste elusid paremaks muudab ning lõpuks ometi on see sündinud!

Toitumisnõustaja+ platvormi loomiseks andis innustust meie mõlema suur kirg tervisliku elustiili ja reisimise vastu. Oleme koos palju reisinud ning kuigi välismaal elades toitusime enda arvates endiselt tervislikult, siis kuidagi märkamatult lisandusid ikkagi meile mõlemale lisakilod. Siis saimegi aru, et ainult sellest, kui sa arvad, et toitud tervislikult, ei piisa.

Samuti, olles elanud ja reisinud erinevates riikides sh Ameerika Ühendriikides ja Austraalias, nägime oma silmaga, milleni võib ebatervislik toitumine viia, kuna ülekaalulisus nendes riikides on tänavapildis vägagi märgatav. Ja vahel tehakse valesid valikuid lihtsalt teadmatusest.

Meedia ja ühiskond mõjutab meid pidevalt ning paneb meid uskuma, et mingi kindel söök on alati tervislik või, et kui asi on näiteks rasva- või suhkruvaba, siis on see automaatselt tervislik. 

Selleks, et tervislikult  ja õigesti toituda ei piisa enam kahjuks vaid sellest, kui osta poest mis iganes tundub maitsev ja tervislik ning loota, et see on kehale sobiv toit. Lisatud suhkrud muudavad ka pealtnäha tervisliku toidu ebatervislikuks ning sageli puudub tarbijal lihtsalt vajalik teave, mida ja miks osta. Samuti usutakse pimesi reklaame, mis igal hetkel meid märkamatult mõjutavad.

Tervisliku toitumise kohta leiab internetist väga palju infot, mis on paljuski väga vastuoluline. Samuti leidub hulganisti “imedieete”, mis lubavad vaid nädalaga mitme kilogrammi kaotamist. Isegi, kui nii ekstreemsed dieedid ei paku huvi, siis on tavaliselt ka toitumiskavad väga ranged ja nende jälgimiseks on vaja kõike grammi pealt kaaluda ja mõõta, mis muutub pikapeale tüütuks.

Sageli juhtub see, et kui see imedieet või range toitumiskava on läbi, siis minnakse tagasi oma vanade harjumuste juurde ja lisakilod tulevad nagu nipsti tagasi.

Sellised imedieedid ja kavad ei ole enamasti jätkusuutlikud ning ei aita lõpuks ikkagi inimesel ise paremaid valikuid teha.

Sellepärast lõimegi platvormi, mis annab inimestele adekvaatset infot tervisliku ja teadliku toitumise kohta ning kust leiad programmi, mis õpetab häid toitumisharjumusi, et saaksid dieeditamise nõiaringist igaveseks lahti.

Kui tundub huvitav ja tahaksid proovida, mis tunne see siis ikkagi on, kui sinu keha saab täpselt sellist toitu, mida tal on vaja, siis soovitame sul alustada 8-nädalasest heade harjumuste ja kaalulangetus programmist ning mida saad läbida vanusest, soost ning asukohtast olenemata. Samuti saad seda teha täpselt endale sobival ajal ning ka finantsiliselt ei tohiks see olla liiga suur väljaminek, eriti, kui arvestada seda, et saad need teadmised endale terveks eluks ning saad neid jagada ka oma pere ja sõpradega.

Meie igal juhul ootame Sind ja loodame, et teed selle suure sammu tervislikuma elu poole koos meiega!

Kui tahad toituda tervislikult, siis too oma lauale väetoidud ning kasuta tellimust tehes koodi Bemore10 millega saad Be More E-P kõik tooted -10% soodsamalt!


Kui tahad toituda tervislikult, siis too oma lauale väetoidud Be More supertoitude valikust ning kasuta tellimust tehes Eike ja Elise sooduskoodi Bemore10 ,millega saad Be More E-POES kõik tooted -10% soodsamalt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop