...

Milline on parim looduskosmeetika ja miks see hea on?

Sellest blogist saad lugeda kahe looduskosmeetika brändi kohta, mille tooteid on võimalik #BeMoreWeek raames endale võita.

Bellapierre

Bellapierre on kiirelt kasvav kosmeetika bränd, mis alustas 100% mineraalse dekoratiivkosmeetika loomisega. Selle brändi põhiväärtusteks on puhtus, mitmekesine valik, lihtsus ja kvaliteet. Brändi looja on David Orencyr, kes on tegelenud looduskosmeetikaga üle kaheteistkümne aasta. Bellapierre kosmeetika on toodetud USA-s ja Euroopas. Lisaks Eestile, leiab kvaliteetseid Bellapierre tooteid enam kui kuuekümnes riigis üle maailma. Bellapierre on olnud ka Londonis ja Pariisis toimuvate moenädalate partneriks. Lisaks on see bränd saanud erinevaid auhindu ja tunnustust üle maailma. Eestis on Bellapierre’i tooteid tunnustanud ka IluGuru ja Buduaar.

Bellapierre dekoratiivkosmeetika käib kaasas muutuvate ilutrendidega. Bellapierre toodab ka vegan kosmeetikat, olles võtnud suunaks vegan tootevaliku suurendamise. Hoolimata kiirele kasvule on bränd jäänud kindlaks oma algsetele põhimõtetele. Bellapierre kasutab oma toodetes vaid turvalisi ja loodusliku päritoluga koostisosi. Tooted ei sisalda mürgiseid aineid ega parabeene. Samuti ei ole testitud loomadel ning tooraine vastab ausa kaubanduse põhimõtetele.

Bellapierre auhinnatud toodetel on suurepärane maine. Bränd teeb koostööd moetööstuste, dermatoloogide, nahahoolduse spetsialistide, meigi spetsialistide, kuulsate meigikunstnike ja sotsiaalmeedia mõjutajatega. Bellapierre on kosmeetikabränd, milles võite end kindlalt tunda. Mineraalkosmeetika püsib peal kogu päeva, kohendamist vajamata.

Bellapierre usub, et ilutooted peaksid olema julmuse vabad. Nende tooted on saanud heakskiidu ülemaailmselt Leaping Bunny programmilt, mis tegeleb julmuse vabade toodete standardiseerimisega.

100% mineraalpuudril põhineval meigil on palju häid omadusi. See sisaldab loomulikku kaitset päikse eest ja vastab faktorile SPF15. Mineraalkosmeetika mõjub põletikuvastaselt ja antibakteriaalselt. Mis kõige tähtsam, mineraalkosmeetika on hea katvusega ja annab täiusliku tulemuse.

Bellapierre’i Tallinna kodu asub aadressil Lastekodu 23. Seal võtavad sind vastu oma ala asjatundjad, kes annavad tasuta nõu ja konsulteerivad meikimisega seotud teemadel ning aitavad leida just sulle sobivad tooted. Bellapierre’i sõbralik pere on abiks, et muuta sinu igapäevased ilurituaalid veelgi tõhusamaks ja lihtsamaks.

Nanoasia

Nanoasia usub, et parimad iluretseptid tulevad loodusest, ühendades taimsed komponendid, teadusuuringud nanotehnoloogiaga.

Nanoasia kosmeetikatooted on kõrge kvaliteediga, pakkudes maksimaalset tulemust ja nähtavat vau-efekti juba pärast esimest kasutamiskorda. Saavutatud tulemused on tihti ületanud klientide ootusi. Nanoasia toodete valmistamisel järgitakse väga kõrgeid nõudeid. Seega teeb Nanoasia koostööd ainult nende tehaste ja laboritega, mis rakendavad rahvusvahelisi farmakoloogilisi standardeid. Nanoasia laborid valivad kasutatavat toorainet hoolikalt.

Nanoasia toodete ainulaadse kvaliteedi ja erilise efekti tulemuseks on kaunis ning nooruslik nahk. Kosmeetikud, dermatoloogid ja ilukirurgia arstid on edukalt kasutanud Nanoasiat oma töös. Teaduslikult põhjendatud tehnoloogiad ja patenteeritud valemid võimaldavad silmaga nähtavat mõju juba peale esimest protseduuri. Nanoasia klientidel on võimalik säilitada ilusalongi protseduuride tulemusi ka kodustes tingimustes, kasutades selleks mõeldud tooteid.

Nanoasia oli esimene ettevõte, kes katsetas seda erilist süstivaba noorendavat protseduuri Venemaal ja Euroopas. Kuna tegemist ei ole meditsiinilise protseduuriga, ei ole selle läbiviimiseks vaja meditsiinilist luba. Kuigi Nanoasia tooted on välja töötatud Lõuna-Koreas, sobivad need ka Euroopa naiste naha iseärasustega.

Koostas toitumisnõustaja Riin Reimer.

 

Viited:

https://www.nanoasia.ee

https://www.bellapierre.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop