...

Reisimine kui tööülesanne. Kas kurnav kohutus või puhas lõbu? Oma tööst ja elust räägib Go Traveli reisikonsultant Liis Hein

Liis Hein on pikaaegne Go Traveli reisikonsultant, kes elab pidevalt kohvreid pakkides ja reisides ning naudib seejuures oma tööd täiega! Loe alljärgnevast intervjuust Liisiga kas ja kuidas ta sellise tööga rahul on ja millistesse riikidesse ta soovitab reisida, kui eesmärgiks on kogeda maitseelamusi.

1. Liis, sinul tundub olevat unistuste töö. Saad teha tööd ja reisil käia samaaegselt! Mis sulle sinu töö juures kõige rohkem meeldib ja kas on midagi mis ei ole nii meelepärane?

Ma fännan väga oma tööd! Reisin seoses tööga palju aga investeerin ka ise oma reisimisse palju. Ma väga kaifin, et saan teha tööd kus iganes olles – kontoris, kodus teki all, või hetkel küsimustele vastates, olen Bodrumi rannas töötamas 😊 Meie töö on väga pingeline, vastutus on väga suur (nii vaimselt kui rahaliselt), inimesed ei hooma seda tihti. Olen pidevalt telefoni otsas, käin igal pool vaid arvutiga ja minu tööpäevad on tihti ka hilisöösel (kui klient on hädas või partnerid soovivad kohtumist), eks kohati on ka lendamine väsitav… ja pakkimine ei meeldi mulle üldse! Aga ei ma ei kurda, olen nii tänulik, et elu on andnud mulle need võimalused.

2. Milline näeb välja sinu 2024 aasta suvi?

Hetkel lendasin just Batumist – Bodrumi, siit edasi Albaaniasse. Siis tahaks nautida kodu, oma värsket terassi, oma voodit. Olla perega ning sõpradega (nad on juba vihjanud, et näevad mind nii vähe 😃) . Juulis lähme oma traditsioonilisele emad-tütred reisile. Ning plaanin sel suvel ka kontserte külastada Eestimaal.

3. Paljud kurdavad, et reisides on raske tervislikult toituda ja võtavad reisiperioodil kaalust juurde. Mis arvad, miks see nii on?

Natuke nõustun, nii palju on ahvatlusi! Mina pigem ka reisil ei piira ja pigem võtan juurde, eks siis kodus taas tegeleb 😃 Kuid need kes tahavad hoida ja oskavad EI öelda, siis on kõik võimalik, soojamaa sihtkohtades on ju tohutult värsket ja puuviljad on imehead. Kõik ikka sõltub inimesest endast. Ja liikuda saad ju igal pool, et kui ei oska ahvatlustest hoiduda, siis liigu rohkem 😉

Suurim “kurja juur” kalorite suhtes on muidugi alkohol. Samas mõni kokteil ja reisimine minu arvates käivad ikka kokku. Tarbime siis mõõdukalt 😉

4. Millistesse riikidesse soovitad reisida nendel, kes soovivad kogeda tõelisi maitseelamusi reisil olles?

Kaugemad sihtkohad – India! Vietnam! Lähemad sihtkohad- Türgi! Poola! Ja kindlasti Albaania. Seal on niiiiii hea toit 😋

5. Lõpeta lause. Reisi ideaalseks õnnestumiseks on vaja teha just seda 3 tegevust:

  • Ole avatud meelega, naerata ja oska olla tänulik. Suhtle palju ja tunne huvi!
  • Võta kaasa hea seltskond
  • Ära unusta tegemast reisikindlustust, vaata, et Su pass kehtib 6 kuud pärast reisi ning võta natukene kaasa sularaha ja päris maksekaardid (virtuaal kaarte ei aktsepteerita paljudes sihtkohtades)
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop