...

Kutsu Be More enda ettevõttesse koolitama

Be More Superfoodsi tiim koosneb tervisliku toitumise valdkonna ekspertidest. Toitumisnõustajad Diana ja Kirti on tervislike supertoidusegude arendamise kõrvalt juba aastaid käinud ka ettevõtetes viimas läbi smuutide töötubasid ja tervisliku toitumise loenguid. Hea ettevõtte omanik – kutsu julgelt meid oma firma suvepäevadele või laagritesse! Siin artiklis anname ülevaate, milliseid teenuseid äriklientidele pakume.

Smuutide töötoad

Smuutide töötubades anname ülevaate tervisliku toitumise põhimõtetest ja räägime sellest, miks ja kuidas aitab smuuti olla tervislikum. Anname praktilisi teadmisi sellest, millest peab smuuti koosnema, kuidas valida õigeid koostisaineid ja jagame nippe, kuidas teha energiarikast, valgurikast või kaalulangetava toimega smuutit. Üks koolitajatest on toitumisterapeut ja treener Diana Zintšenko, kes on ise juba aastaid igapäevaselt smuutisid tarbinud ja kliente sel teemal harinud ja koolitanud. Teiseks koolitajaks on Be More Superfoods ettevõtte CEO Kirti Kooser, kes teab smuutidest kõike ja oskab rääkida ka smuutidesse käivatest supertoidusegudest ning nende kasulikkusest.

Smuutide töötubade praktilises osas valmitame koos smuutisid, maitseme ja vahetame muljeid. Sageli lisavad koolitajad smuutidesse mõne üllatuskomponendi, selleks, et murda eelarvamusi ja müüte.

Smuuti valmistamise töötoad sobivad läbiviimiseks: tervisepäevade, suvepäevade, laagrite ja isegi sünnipäevapidude raames.

Smuuti valmistamise töötubade kestus: on kesmiselt 1,5h.

Viime smuutide töötubasid läbi nii eesti, vene, kui inglise keeles ja oleme valmis tulema erinevatesse Eestimaa paikadesse oma smuutivarustusega!

Tervisliku toitumise loengud

Koolitajad Kirti ja Diana on sertifitseeritud toitumisnõustajad ja Diana on lisaks ka toitumisterapeut. Oleme harinud ja õpetanud kliente juba mitmete aastate vältel ning oleme kogenud koolitajad nii video vahendusel, kui viinud läbi hulganisti ka füüsilisi loenguid.

Arvestame loengute läbiviimisel ettevõtete soovide ja eripäradega. Näiteks kontoritöötajate loengutes keskendume lisaks üldisele tervisliku toitumise teemale ka kaalulangetusteemadele. Kui kuulajateks on aga füüsilist tööd tegevad töötajad, siis räägime sellest, kuidas süüa nii, et oleks rohkem energiat, kõht püsiks kauem täis ja kuidas vältida vigastusi. Põnev on loenguid pidada ka öösiti tööd tegevatele töötajatele, kuna nende igapäevane söömisrütm erineb olulisel määral päeval töötavatest inimestest.

Lisaks toitumisele teavad koolitajad rääkida ka toidulisanditest ning valdavad hästi vitamiinide-ja mineraalainete teemat.

Tervisliku toitumise loenguid viime läbi erinevates Eestimaa paikades nii füüsiliselt, kui video vahendusel. Erikokkuleppe alusel oleme teinud ka eelsalvestatud videosid.

Keskmine loengu kestus: 1,5 h.

UUDIS! Teerituaalid

Kuna Be More tootevalikusse kuulub mitmeid ülimaitsvaid taimeteesid, siis alates 2024.aastast oleme hakanud läbi viima ka teerituaale. See on lõõgastav ja stressimaandav kogemus, mis on äärmiselt rahustav ja meelipaitav. Teerituaalile eelnevalt räägime taimeteede kasulikkusest, nende erinevustest ja õpetame, kuidas on õige teed valmistada ning juua. Teejoomise protseduuri viime aga läbi täielikus vaikuses ja keskendume ainult lõhnade ja maitsete tajumisele. Mediteerime ja naudime kohalolu ning käesolevat hetke.

Teerituaali kestus: 1h

Kõik ettevõtetele pakutavad teenused ja paketid on kokkupandud kokkuleppel ettevõtete esindajaga ja seetõttu on iga läbiviidud loeng või töötuba unikaalne ja tõelist väärtust pakkuv. Kallis ettevõtte omanik, hooli oma töötajate tervisest ja kingi neile teadmisi! Kutsu Be More eksperdid oma firma suvepäevadele või tervisepäevadele ja panusta sellega oma töötajate rahulolusse ning tervisesse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop