...

Kuhu lisada supertoidupulbreid?

Supertoidupulbrid on uudne nähtus ning tihti võivad need rohkem küsimusi tekitada kui vastuseid anda. Kõige rohkem tekitab küsimusi pulbri tarbimine. Kas need pulbrid on mõeldud kohe tarbimiseks või millegagi koos? Kas neid pulbreid võib lihtsalt vee sisse segada või peab kindlasti smuuti sisse panema? Mis on soovitatav tarbimiskogus? Küsimusi on mitmeid ning loodame, et järgnev postitus suudab teie küsimustele vastata.

Supertoidupulbrite kasutamisvõimalusi on lõputult, pulbrid sobivad nii smuuti, pudru, kohupiima, kodujuustu, Kreeka jogurti, pudingu, toorkookide ning erinevate maiustuste sisse:

Be Active (vegan) toorkoogi sees,

Be Fit mandli-proteiinipallide sees,

Be Beautiful toorjuustukoogi sees,

Be Active ja Be Fit arbuusiga,

Meie armas brändisaadik Paljas Porgand on lisanud näiteks

 Be Active pudrule ,

Be Active ja Be Fit (vegan) jogurtisse, 

ning Be Active smuutikaussi,

Be More pulbreid võib ka veega tarbida, kuid eelistatud on koos toiduga. Esiteks on pulbrid loodud toetama tervislikku eluviisi ning tegu pole toidukorra asendajatega, tähtis on üleüldine tervislik toitumine ning meie pulbrid on heaks naturaalsete vitamiinide, mineraalainete, kiudainete ning valgu koguse suurendamiseks toidukorras.

Koguseliselt soovitame alustada 1 supilusikaga, ilma kuhjata. Kõigi maitsemeeled on erinevad ning alguses peab kindlasti ekperimenteerima, et endale õige pulbri kogus leida. Detoxi puhul soovitame alustada 1 teelusikaga ning edaspidi kogust suurendada kuni 3 teelusikani.

Lisa inspiratsiooni saamiseks otsi instagramist pilte #bemoresuperfoods ning leiad kindlasti katsetamiseks midagi põnevat. Meie oleme igati tänulikud oma fännidele, kes näitavad kuidas nad meie tooteid kasutavad. 🙂

@my_life_my_treats

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop