...

Kes on @my_life_my_treats ja kuidas on Be More teda aidanud?

Kes Sa oled ja millega tegeled?

Olen Kersti, Tartust pärit pealinlane. Elukutselt olen baleriin, kuid mul on palju hobisid. Tihti naeran, et kasvasin üles köögis tantsides, sest kokakunst on minu teine väga suur kirg. Viimased aastad on mind viinud ka idamaistele radadele – nimelt, õpin hiina meditsiini ja olen ka sertifitseeritud jooga õpetaja, kuigi mu tihe graafik ei võimalda mul hetkel joogatunde anda. Sotsiaalmeediasse jõudsin läbi Instagrami paar aastat tagasi. Hiljuti mõtlesin laiendada enda tegemisi ja hakata retsepte üles kirjutama. Sai algus minu blogile mylifemytreats.com – pisike anonüümne konto on jõudnud nüüd publiku ette, mille üle on mul ääretult hea meel. Rohkem saate lugeda Life Treatsi kujunemise kohta minu kodulehel ja jälgida minu igapäevaseid mõtteid ja tegemisi Instagramis @my_life_my_treats.

Kuidas näeb Su igapäev välja?

Minu päevad on väga erinevad. Elu teatris on kahtlemata huvitav, kuid samaaegselt on väga raske endale kindlat rutiini tekitada. Hommikupoolikud on ainsad hetked päevas, kus graafik on stabiilne. Lisandub esmaspäev, mis on minu nädalavahetuseks. See on ainus päev, kuhu julgen plaane teha. Üldiselt aga algab minu tööpäev teatris 10 paiku. Üritan ise varakult tõusta, et enda keha ja vaimu töökorras hoida ja end ka füüsiliseks tööpäevaks soojaks teha. Hommikurutiiniks on kerge jooga ja meditatsioon ning roheline mahl või smuuti. Või kui kõht väga tühi on, siis puder või midagi magusat, mida olen hiljuti meisterdanud. Hommikud on hetked minule ja tunnen, et tänu sellele olen suutnud elutempole vastu panna. Muidugi ka tänu BeMore´ile   Teatris algab tantsija töö klassikalise balletitunniga, mis kestab 1h 15min. See kujutab endast kindlat harjutuste järgnevust mis valmistab meid ette proovideks ja etendusteks. Ehk võib ka öelda, et tegu on teemanti pideva lihvimisega. Hommikuses tunnis saad aru, kuidas sinu keha täna on – kuidas on tasakaal, kust valutab, mis takistab jne. Klassika tunnile järgnevad proovid olenevalt sellest, mis repertuaar graafikus on. Maksimaalselt kestab tööpäev 17.30ni, kuid kui õhtul on etendus, siis vabaneme pealelõunal, et jõuaks veidi puhata ja taastuda. Etendused algavad üldjuhul kell 19 ja kestavad 2-3 tundi, kuid on ka hommikusi etendusi ja väljasõite teistesse linnadesse. Iga päev, iga nädal, iga kuu on eelnevast erinev. Esmalt tundub see kõik väga tore ja vaheldustpakkuv kuid keeruline on enda eraelu graafikusse paigutada.

Sul on üldjuhul pikad päevad, kuidas see Su toitumist mõjutab?

Tihtipeale juhtub jah nii, et lõunapaus on vaid pool tundi – siis ei taha suurt taldrikutäit süüa ja edasi hüplema minna. Samamoodi on õhtutel, kui on etendus. Üritan lõunasöögi kergema hoida ja hommikuti mul tavaliselt ei ole suurt isu. Seega on õhtusöök minu suurim söök. Ja võib ka juhtuda et see on alles peale 22 õhtul, kui etenduselt naasen. Paratamatus sellise elukutse juures, ise valisin, ei saa nuriseda.

Kuidas jõudsid Be More Superfoods’ini?

Be More Superfoods’i tooteid nägin uudistoodetena Stockmanni toidupoes. Mõtlesin, et vau, Eesti toode ja nii puhas! Ma olen juba teismeeast suurt rõhku pannud toidule. Varakult tundsin, et mida puhtam ja looduslikum on toode, seda parem on enesetunne ja seda rohkem on mul jõudu ja motivatsiooni. Mäletan, et ostsin endale kõik maitsed – pisikesed 30g pakid, kuna suurt ei tihanud võtta. Proovisin – Armastus Esimesest Suutäiest! Kuna ma olin just alustanud enda Instagramiga ja tol hektel olid mul smuutid ja smuutikausid väga teemas, siis kirjutasin Be More Superfoods’ile Instagramis kirja ja küsisin, kas nad ei oleks koostööst huvitatud. Minu üllatuseks olid nad kahe käe ja jalaga nõus. Ja siin ma nüüd olen, suurim fänn.

Sul on väga palju lahedaid pilte ja retsepte Be More toodetega, kuidas Sulle meeldib neid enim kasutada ja kuskohast Sa endale inspiratsiooni ammutad?

Kõige enam meeldib mulle eksperimenteerida, tavaliselt magustoitudega. Kuid igapäevaselt võtan smuuti tööle kaasa ja hooti teen ka tervise shot´e Detoxi pulbrist. Be More puhul olengi väga üllatunud, et tegelikult ei vaja need supersegud üldse mingit lisandit, lihtsalt veest juba piisab, kui aega vähe ja rahakott pitsitab. Kuidas ma inspiratsiooni ammutan? Jään vastuse võlgu. Mul on väga loov fantaasia ja tihtipeale on rohkem ideid kui aega kõigi nende realiseerimiseks. Eks muidugi sotsaalmeedias liigub ka võrratuid postitusi, kuid ma ei taha kedagi kopeerida. Mulle on tähtis, et asi tuleks minust enesest, minu südamest.

Millised on Su lemmik tooted?

Minu lemmik on muutlik. Nii nagu meie kõigi tuju, tervis ja vajadused. Hetkel sirutan käe enim Detox’i segu suunas ning suure šokolaadisõbrana kasutan palju Be Fit´i magustoitude tegemisel.

Kuidas on Be More Sind aidanud? 

Be More on kui turvaline sõber, kes kaitseb sinu seljatagust. Kuna ma eelistan toituda taimselt, tagab Be More mulle kindlustunde, et minu menüü on mitmekesisem ja rohkem tasakaalus. Lisatud proteiini annus aitab ka kõhtu kauem täis hoida – tunnen, et vastupidavus on Be More tooteid kasutades suurenenud. Samuti lähtun uskumusest – terve keha, terve vaim. Ja kuna minu hektilise graafiku juures on oht ala- ja ületoituda siis aitab Be More mind nii vaimselt kui füüsiliselt tasakaalus hoida.

Varsti on tulemas ka uus #BeMoreWeek, mis Sina sellest arvad ja miks peaks teisedki antud väljakutsest osa võtma?

Mina väga pooldan tervislikke üleskutseid. Mõelda võime me kõik, kuidas enda elu ja tervist paremaks muuta, kuid üksi on raske vanu harjumusi muuta. Nädal on piisavalt lühike, et end veidi rohkem kontrollida ja suunata, ning samaaegselt piisavalt pikk, et keha seesmiselt puhastada ja enesetunnet parandada. Kui oled end kord juba terviserattasse saanud on edasi palju lihtsam minna.

Milline on Sinu lemmik retsept(id)?

Minu lemmik retsept on minu uus FitTwix bar ja Protein Choco Bars on minu kaks suurt lemmikut (retseptid on Inglise keelsed).

Mis oleks Sinu 3 soovitust lugejale, et Olla Rohkem?

Aktsepteeri, Austa, Armasta – Nii ennast kui teisi

Kõikide piltide autor on @my_life_my_treats

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop