...

Intervjuu: Kuidas valmisid Be More uued tooted aastal 2022

Be More 5 tegutsemisaasta jooksul on tavaks saanud see, et septembrikuus, mil tähistatakse ettevõtte sünnipäeva, teeme seda uute toodetega. Sel aastal sündis tootearenduse tulemusel lausa 10 uut toodet, mis eeldab väga sisukat ja tempokat eeltööd. Be Slim, Liver Detox, Be Powerful, kaks jäätisepulbrit, kaks klaasist purgis teed, jõulu piparkoogid, Relax kapslid, Lion’s Mane – uurisime Be More tegevjuhilt Kirti Kooserilt, kuidas need tooted valmisid.

1. Kirti, kuidas algab Sinu jaoks tavaliselt tootearenduse protsess uute toodete loomiseks?

Ma pole ise kunagi tootearendust õppinud, aga koostöös teiste ekspertidega tulevad head ideed. Käime kaasas trendidega, mis muutuvad tihti ja Be More jälgib seda, mis on turutrendid. Kaardistust alustame sellest, mis on turuvajadused, mille järgi on soov. Näiteks Relax kapslid tulid konkreetselt probleemi lahendamiseks – nii paljud kannatavad pideva stressiseisundi ja ärevuse all. Külastame iga aasta ka rahvusvahelisi messe, kust saab ideid, mida meil Eestis ka teha, sest seal ollakse ajast eest.

Soov oli ka ise tarbida midagi, mis oleks tõelise tippkvaliteediga. Näiteks Liver Detox supertoidusegu tuli esialgu puhtalt enda vajaduse põhjal, sest otsisin toodet, mis aitab just maksa puhastada ja raskemetallidest vabaneda. Läbi selle saan ka teisi aidata, sest Be More-is teeme seda, millesse ise usume!

2. Selle aasta üks hitt-toode on täiesti uue tootekategooria loonud vegan jäätisepulbrid. Kuidas teha ühte päriselt maitsvat jäätisesegu?

Õige jäätisepulbri saladus on mõistagi õiged komponendid ja nende vahekord, selleks et saada õiget pulbrit. Oluline on näiteks jälgida, et ei tekiks kristalliseerumist ja jääklompe, nagu mõnikord ise kodus jäätist tehes võib juhtuda. Muidugi peavad Be More toodetes veel olema vitamiinirikkad supertoidud ning seal tuli jälgida, kuidas mõni koostisosa mõjutab näiteks kreemisust või seda, et pulber ei jääks teraline. Tegime koostööd ekspertidega, kes teavad selle valdkonna toodete kohta väga palju, et teha parim vegan jäätisepulber. Et see ikka oleks ja annaks rohkem!

Maitsed valisime selle järgi, et oleks nii šokolaadi- kui marjasõprade meel rõõmus! Be Active on mustsõstra maitseline krõmpsuvate marjatükkidega vegan jäätis ja Be Fit on banaanihõngu ja šokolaadimaitsega toorkakao tükkidega jäätis.

3. Miks otsustasid luua juurde veel ühe detox sarja supertoidusegu Liver Detox?

Tegelikult see lugu algas minust endast, kui tekkis vajadus teha põhjalikum kehapuhastus just raskemetallide osas, mida tavaline Detox supertoidusegu nii tugevalt ei toetanud. Siis tahtsingi teha täiustatud versiooni ning lisada koostisosi, mis toetavad just maksapuhastust ja seeläbi raskemetallidest vabanemist.

Sellest tulenevalt läksin lausa eraldi kehapuhastus laagrisse, et teha omal nahal enne läbi detox arstide järelvalve all. Muidugi on oluline mitmekülgne lähenemine, mida see laager pakkuski, aga mina mõtlesin, et kui saan toiduga oma keha ja eriti maksa toetada puhastuskuuril, siis ma seda kindlasti teha tahan.

Liver Detox supertoidusegu sisaldab maarjaohakaseemnejahu ja artišokki, mis omavad just maksa toetavat ja puhastavat funktsiooni. Kõrge B12-vitamiini sisaldus, raud ja muud vitamiinid segus toetavad keha vitamiinidega, mida keha kindlasti vajab detox ajal.

Lisaks parandasime rohelise segu maitset, sest tavaline Detox oli supertoidusegudest kõige võõrama ja spetsiifilise maitsega. Nüüd kohandasime seda, lisades magustavat banaanijahu, õuna ja jõhvikat, mis kõik peidavad kasulike, aga iseloomuliku maitsega vetikaid Liver Detox segus.

4. Mis lugu seisab Be Slim supertoidusegu loomise taga?

Teeme palju koostööd ka toitumisnõustajatega ning ühe toitumisterapeudiga arutledes tuligi esile, et number üks põhjus nõustamisele pöördumisel on kaalulangetus. Mitmed kliendid küsivad nõustajatelt ime kaalulangetustooteid, kuid neid ju pole olemas. Küll aga saab ja ongi vaja toetada oma menüüd just nende koostisosadega, mida Be Slim supertoidusegusse lisasime.

Kaalulangetuse puhul on tähtis taimse valgu ja kiudainete rohkus toidulaual, mis aitab kõhtu täis hoida. Be Slim sisaldab ka toorkakao pulbrit, milles olev kroom reguleerib magusaisu. Samamoodi kasutame segus veel psülliumit, mis aitab ennetada kõhukinnisust ja kiirendada seedimist. Maapirn sisaldab kiudainet inuliini, mis vähendab samuti magusaisu.

Mis on Be More toodete puhul alati märkimisväärne on just hea maitse. Kaalulangetus toode ei pea olema ebameeldiva või võõra maitsega! Meie tõestame, et see võib olla mõnus šokolaadine tervislik supertoidusegu.

5. Sellesse aastasse mahtus ka koostöötoode Be Powerful Brigitte Susanne Hundiga. Kuidas see mõte tekkis?

Tegelikult võttis Brigitte meiega ise ühendust ideega luua ühine superhea toode. Ta usaldab meid, sest oleme temaga koostööd teinud ettevõtte loomisest alates ja Brigitte kasutanud meie tooteid juba 5 aastat.

Võttes arvesse BSH karakterit, tuli meil ka ühiselt nimeidee Be Powerful väga kiirelt. See toode polnud mul algselt plaanis, aga mõtlesin et pole midagi, pealehakkamist mul on ja teeme muidugi ära!

6. Sel aastal on Be More loonud ka spetsiaalsed tooted jõuludeks – räägi veidi ka klaaspurgist teedest ja jõulupiparkookidest.

Kuna mul endal on palju talumatusi, tahtsin luua sellised jõulupiparkoogid, mida saavad nautida ka veganid. Nagu omane, siis on iga Be More toode rikastatud supertoitudega, nii ka Be More pehmed piparkoogid, ning lisaks on need gluteeni-, pärmi-, muna ja laktoosivabad.

Klaaspurgist teed aga on täpselt midagi sellist, mida just eestlastele väga meeldib kinkida, sest kvaliteetsest käsitööteest oskame me lugu pidada. Niisiis sai loodud täiesti uus Talvetee soojendamaks meid külmal ajal, mis koosneb 11 erinevast supertoidust ja täiendatud üht juba olemasolevat Be Beautiful vaarika teed, mis on nüüd leitav suuremas ja kaunimas klaaspurgis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop