...

EKSKLUSIIVINTERVJUU | Brigitte Susanne Hunt: Pean saama ühe smuuti päevas, et tunda, kuidas tervis tuleb!

brigitte susanne hunt

Võimas, energiline, jõuline, naiselik – just see kirjeldab hetkest Eesti meelelahutusmaastiku ühte silmapaistvamat staari Brigitte Susanne Hunti ja temaga koostöös sündinud Be More uusimat toodet.

BSH karakterit silmas pidades sai uue toote nimeks Be Powerful, mis toetab tempoka eluviisiga inimesi nagu Brigitte, kes tahavad olla rohkem. Loe lähemalt eksklusiivintervjuust, kuidas sündis BSH smuutipulber.

Uue toote ideega pöördusid Sa meie poole ise – kust Sul see mõte tekkis?

Ma tahan oma fännide jaoks välja anda neid tooteid, mis on mulle kõige südamelähedasemad. Usun, et tervislik toitumine on ilusa elu alus. Ma ei ole 4 kuu jooksul jõudnud ühtegi potti isegi kapist välja võtta ning ainus asi, mida ma teha jõuan kodus, on smuuti. Ma pean saama ühe smuuti päevas, et tunda, kuidas tervis tuleb. Kuna ma olen Be More tooteid ise aastaid kasutanud ja nad on Eesti firma, siis teadsin, et kahekesi koos, teadmised ja maitsed ühendades, jõuame kõige väekama smuutipulbrini. Nii ka läks.

Brigitte ja peet – räägi meile see lugu! Miks pidi see koostisosa kindlasti tootes olema?

BSH peedismuutist sai ühel hetkel inimeste jaoks nali, sest ma olin ja olen peedismuutist sõltuvuses. Hommikul, õhtul, peale pidu või magustoiduks – peedismuutit ei ületa mu jaoks miski. Milline maitsete sümfoonia! Ja kui kasulikud vitamiinid ka.

BSH smuuti

Mida Be Powerful toote loomine Sinu jaoks tähendab ja millist sõnumit see kannab?

Be Powerful tähendab, et ole heast energiast laetud ja kasuta oma jõudu selleks, et luua juurde uut väärtust. Ole võimas, tugev ja jää eluraskuste juures positiivseks.

Be More tooteid oled Sa kasutanud kohe algusest peale, kui turule tulime. Mis Sind nende juures kõnetab?

Be More on kodumaine bränd, kelle tooted on maitsvad, hea hinnaga, ilusa disainiga, te pidevalt uuenete ja käite maailmatrendidega kaasas. Teie olete mind alati hoidnud, mind ja mu kanalit väärtustanud. Mina hoian teid vastu. Niimoodi me, smuutid käes, aasal tatsame!

Mis hetkest alates said oma elus aru, et tervislik toitumine pole lihtsalt klišeena kõlav sõnapaar, vaid aitab Sul päriselt jõuda rohkem?

Ma usun teaduslikke uuringuid ning iseeenda enesetunnet. Kui ma söön šokolaadi ja komme, siis mul tuleb akne; kui ma joon smuutit, siis mul on oluliselt parem seedimine ja näonahk puhas.

brigitte susanne hunt

Oled selle sügise enda jaoks väga töökaks organiseerinud – alustasid taas ülikoolis, osaled Tantsud tähtedega saates ja muidugi Sinu telemaastiku suurim saavutus ehk oma printsi otsingud saates Vallaline kaunitar. Kuidas Sa seda kõike jõuad ja kust tuleb Sinu power elus?

Minu power tuleb sellest, et ma tean, kuidas detsembri teises pooles ma saan puhata ja sellist asja rohkem ei tule, et mul on kaks telesaadet, kaks meest, ülikool, raamat, Instagrami projektid, oma tooted, intervjuud ja lähedased ka veel. Praegu ongi täiesti ebareaalne aeg mu elus. Ma püüan seda kõike nautida! Kui mul oleks rahulikum, siis ma igatseksin möllu – olen juba kord selline võimust pakatav powerful naine.

Lõpetuseks – anna üks BSH lemmik smuuti retsept.

Mu smuutid ei pruugi alati ilusad välja näha, aga need on väga läbi mõeldud ja pakatavad ainult parimatest koostisosadest.

BSH smuuti:


Kui tahad oma smuutisid juua nagu staar, siis too oma lauale väetoidud ning kasuta tellimust tehes koodi BSH15 millega saad Be More e-poes kõik tooted -15% soodsamalt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop