#BeMoreWeek

Võta vastu nädalane #BeMoreWeek smuuti väljakutse ja võid võita auhindu!

Astu suvele vastu kergema enesetunde ja kaunima figuuriga! Koos alustada on lihtsam – kutsume Sind kaasa #BeMoreWeek smuutinädala väljakutsele, mille eesmärk on juua vähemalt üks smuuti päevas. Mõtled, mis nädalane smuutitamine Sulle annab?

Miks osaleda?

Lisaks ägedatele auhindadele on kõige hindamatum kasu Sinu tervisele – nüüd lihtsalt mitu põhjust rohkem olla tervislikum! Smuutinädal kannab kolme põhiväärtust:

  • Ole terve! Vitamiinidest, mineraalainetest ja antioksüdantidest pungil supertoidud laevad Sinu keha kiirelt ja lihtsalt kõige vajalikuga. Nii suurendad vastupanuvõimet haigustele, aga toetad ka enda vaimset tervist selgema meele ja tervisliku toitumisega.
  • Ole aktiivne! Leia smuutinädalaga uus hingamine ja energia, öeldes headaega väsimusele ja loidusele. Astu suvele vastu energiliselt!
  • Ole ilus! Smuuti on kahtlemata ilusate inimeste jook, aidates kaasa klaarile ja hooldatud näonahale, juuste ja küünte kaunile välimusele ning rõõmsamale meelele. Õnnelik inimene on ilus inimene!

Mida on võimalik võita?

#BeMoreWeek raames on alati loosi läinud üks peaauhind ning mitmeid vaheauhindu meie koostööpartnerite poolt. Ootusärevus on suur – auhindu hakkame välja hõikama üsna pea!

Kuidas osaleda ja võita?

Võita on lihtne! Et osaleda pea- ja vaheauhindade loosis, toimi järgmiselt:

  • Registreeru väljakutsesse läbi alloleva registreerimisvormi
  • Jaga avalikult enda smuutitamist Instagram storys või postituses ajavahemikus 6.06-12.06

Liitu hiljemalt 5.06 (k.a) ja saad Be More e-poes kasutamiseks -25% sooduskoodi!

Saad teha läbi vitamiinirikka smuutikuuri, saada parema tervise JA võita auhindu! Tahame inspireerida ka teisi püsima väljakutses, seega selleks, et näeksime Sinu ilusaid smuutisid veendu, et Instagramis 1) märgid kindlasti meid @bemoresuperfoods 2) kasutad teemaviidet #bemoreweek 3) hoiad enda Instagrami avalikuna – muidu me ei näe Sinu leiutisi!

Lase enda loovusel lennata ning postita pilte, video või story! Plusspunkte saad kui näitad meile, millist Be More toodet kasutasid (#befit #besporty #bebeautiful #beactive #bemoredetox). Võid ka kasutada Be More üksikuid supertoite – kollageeni, toorkakao tuumasid jne. Oluline on lihtsalt see, et kasutaksid Be More tooteid. 😍

Võitja valimine toimub meililisti alusel. Kõik, kes on registreerunud väljakutsesse läbi registreerimisvormi, osalevad loosimises. Kuna võitjad valitakse välja juhuslikult kogu listist, on kõigil võimalused võrdsed. Kui oleme võitjad välja loosinud, teeme väikse kontrolli ja vaatame, kas võitja oli aktiivne ka Instagramis (story või postitus). Juhul kui mitte, loosime välja järgmise võitja ning kordame protsessi.

Võitjate nimed selguvad väljakutsele järgneval esmaspäeval Be More Facebookis ja Instagramis. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel.

Be More jätab endale õiguse kasutada kõiki üleslaetud ja vastavate märgistustega pilte.

Smuutinädal kestab 6.06-12.06.2022. Kas võtad väljakutse vastu?

Registreeru väljakutsesse!*