...

Be More uus toode leevendab närvipingeid ning toetab vaimset tervist

stressi vastu

Relax kapslite tootearendus on olnud üks põhjalikumaid ning aeganõudvamaid, sest oleme lähenenud teaduspõhiselt, kaasates tootearendusse Tartu Ülikooli teadlasi ning katsetades mõju koostöös eetikakomiteega.

Mis toode on Relax?

Relax kapslite näol on tegemist 100% loodusliku toidulisandiga, mis toetab meelerahu ning vaimset tervist. Kapslites sisalduvad neli taimset ekstrakti – palderjan, pärn, viirpuu ja punakas kannatuslill -, millel on teaduslikult tõestatud toime leevendamaks kergemaid närvipingeid kui ka kergemat ärevust ja stressi.

Harilik palderjan on teaduslikult palju uuritud ravimtaim, mille juurestikku sisaldaval ekstraktil on nähtud mõju kergemate närvipingete leevendamisel. See on neljast ravimtaimest ilmselt ka tuttavaim just oma rahustavate omaduste tõttu.

Pärn on rahvapäraselt olnud kasutuses külmetushaiguste korral, kuid üllatuslikult on pärnaõite teaduslik uurimine andnud nende toimetele uudsema suuna. Nimelt on soovitatud seda kasutada taimse ravivahendina vaimse stressi kergemate sümptomite leevendamiseks.

Viirpuu taime tarvitatakse tavaliselt kergemate südameprobleemide, nagu näiteks ebakorrapärase südamepekslemise esinemisel. Euroopa Ravimiamet soovitab viirpuud kasutada lisaks ajutiste närvisüsteemist tulenevatele sümptomaatiliste kaebuste leevendamisele (nt südamepekslemine) ka kergemate stressi sümptomite leevendamiseks ning une parandamiseks.

Punakas kannatuslill on rahustav ravimtaim, mida Euroopa Ravimiamet soovitab kasutada traditsioonilise taimse ravimina leevendamaks vaimse stressi kergemaid sümptomeid ja unehäireid.

B12-vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitab vähendada väsimust ja kurnatust. D3-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

stressi vastu

Kellele mõeldud ja kuidas kasutada?

Relax looduslikud kapslid sobivad kasutamiseks enne pingerohkemat perioodi või selle ajal, näiteks eksamisessioon, avalik esinemine või muu olukord, mis tekitab kergemaid ärevuse ja stressi sümptomeid. Toidulisand vähendab ka ajutiselt esinevaid kergemaid närvisüsteemist tulenevaid sümptomeid, nagu näiteks südamepekslemine, kuid toetab ka rahulikku und.

Kõvakapsleid soovitatakse võtta täiskasvanutel (alates 18. eluaastast) hommikul ja õhtul 20-30 minutit enne söömist kaks tükki korraga poole klaasi veega. Soovituslik kuuri pikkus on 2-3 kuud ning ühest purgist jätkub 15 päevaks. Raseduse ja imetamise korral pole kasutamine soovitatud, sest pole tehtud piisavalt seonduvaid uuringuid.

Relax kapslid annavad võimaluse veelgi laiendada Be More tootesarja, keskendudes tugevalt vaimsele tervisele. See on oluline täiendus toidulauale, sest lõppkokkuvõttes on tähtis mitmekesine lähenemine enda tervise toetamisel. Pane tähele, et tegemist on aga toidulisandi mitte ravimiga ning see ei asenda tasakaalustatud toitumist ega üleüldist tervislikku eluviisi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop