Lions Mane ehk lõvilakk-korallnarmik (Hericium Erinaceus) on Hiina meditsiinis kasutusel olnud juba sajandeid ja tegemist on seenega, mis on väga rikkalik antioksüdantide allikas. Lõvilakk on veel põletikuvastase toimega ja stimuleerib immuunsussüsteemi. Selles sisalduvad karotenoidid nagu C- ja E vitamiinid aitavad võidelda haigust-tekitavate võõrkehadega, ehitades üles uusi rakke, mis haiguse poolt hävitatud. Rahvameditsiinis on lõvilaka seent kasutatud ka ärevuse ja depressiooni ravimiseks. Lions Manne seeneekstrakt aitab kaasa tervisliku ajukeemia tekkimisel stimuleerides selleks kahte vajalikku proteiini: närvikasvufaktori NGF ja BDNF tekkimist.

Lions Mane seeneekstrakt 1000 mg kapslid on sobilikud kasutamiseks…

  • inimestele, kes soovivad parandada oma lühimälu ja keskendumisvõimet
  • ärevushäirete või depressiooni sümptomite leevendamiseks
  • vähendada unehäireid

 Hoiatused!

Enne lions mane seeneekstrakti tarvitamist peaksid arstiga konsulteerima ja seda ettevaatusega kasutama diabeetikud. Soovituslik on lõpetada kasutamine kaks nädalat enne operatsiooni või mõnda muud invasiivset meditsiinilist protseduuri, kuna on täheldatud veritsusriski suurenemist.

Raseduse ja imetamise korral konsulteerida kasutamise osas enda arstiga.

Millest antud toode koosneb?

Koostisosad: 100% lõvilakk-korallnarmiku seene ekstrakt

Toode ei sisalda: Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut, nisu, gluteeni, kala, soja, muna, laktoosi, pähkleid, sulfiteid ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Kuidas seda kasutada?

Tarvitamisjuhis: Täiskasvanutele (alates 18. eluaastast) 2 kapslit päevas peale söömist.

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada!

Säilitamistingimused

Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril ja kaitstuna niiskuse ning otsese päikesevalguse eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Õiged säilitamistingimused aitavad vältida muutuseid seeneekstraktis, mistõttu tasub seda arvestada ka tellimisel õues asuvatesse pakiautomaatidesse!

Päritoluriik

UK, Suurbritannia

LISAINFO

Kapslite kogus 60 pehmkapslit

Kapsli brutokaal 1340 mg ± 10%

Netokaal 80,4 g

Brutokaal 109,4 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lions Mane seeneekstrakt 1000 mg”

Su e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on märgistatud