Immuunsüsteemi kombo on loodud selleks, et saaksid toetada enda organimisi läbi looduslikke vahendite. Kombost leiad Be Healthy supertoidusegu, mida on hea lisada nii smuutile, pudrule või isegi müsli sisse, sellel on mõnus hapukas maitse ning kaunis lilla värvus. Teine pool kombost on kergesti kaasaskantav ja lihtamini tarbitav kurkumi ja musta pipra kapslid, mida on väga lihtne tarbida veega.

Be Healthy supertoidusegu sisaldab tohutult C-vitamiini, mis on oluline haavade paranemiseks, organismi vastupanuvõime tõstmiseks, väsimuse ja stressi peletamiseks ning raua imendumise suurendamiseks. Be Healthy toetab immuunsüsteemi suures koguses erinevate  vitamiinide, mineraalainetega ja antioksüdantidega.

Kurkumi ja musta pipra kapslid on väga head immuunsüsteemi tugevdajad. Musta pipra vili toetab immuunsüsteemi ning omab antioksüdantseid, parasiidivastaseid ja antimikroobseid omadusi. Samas kui kurkum toetab närvisüsteemi, südametööd ja vereringlust, aitab säilitada maksa, luude ning liigeste tervist ja hoiab immuunsüsteemi aktiivsena.

Millest antud toode koosneb?

Be Healthy: Külmkuivatatud mustsõstra pulber (54%), chaga pulber (18%), chia (Salvia hispanica) seemne pulber (9%), külmkuivatatud maapirni pulber (9%), külmkuivatatud camu-camu pulber (6%), külmkuivatatud sidruni pulber (4%).

Kurkumi ja musta pipra kapslid: Hariliku kollajuure ehk kurkumi (Curcuma longa) juure pulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (glaseeraine), musta pipra (Piper nigrum) viljade pulber.

Kuidas seda kasutada?

Supertoidusegu saab lisada smuutile, jogurtile, veele, pudrule, magustoitudesse jne.

Kurkumi ja musta pipra kapselid tuleb võtta ühe korra päevas koos toidu ja vedelikuga. Sobilikud ainult täiskasvanutele ning raseduse ja imetamise korral ei ole soovituslikud kasutada.

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada! 

Portsjoneid kombos

Be Healthy: Iga 150 g pakk sisaldab umbes 15 portsjonit, portsjonite tegelik arv sõltub tarvitatud portsjonite suurusest.

Kurkumi ja musta pipra kapslid: 60 tk ühes purgis

Säilitamistingimused

Hoia toodet toatemperatuuril ja eemal otsesest päikesevalgusest. Sulgeda mõlemad pakendid pärast kasutamist hoolikalt.

Toiteväärtus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “IMMUUNSÜSTEEMI KOMBO”

Su e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on märgistatud