...

#Sammukogumise väljakutse: Liigu koos BeMore´iga!

Kogu samme koos Be More´iga perioodil 3-7 juuni ja võida auhindu!

#BeMoreliikumisväljakutse eesmärk on:

 • parandada füüsilist võimekust ja vastupidavust
 • suurendada liikumist selleks, et olla tervem ja energilisem
 • muuta oma elustiil aktiivsemaks
 • toetada kaalulangetusprotsessi
 • saada inspiratsiooni ja inspireerida teisi!

Väljakutses osalemine on imelihtne! Registreeri end väljakutsesse, kogu sammuväljakutse raames samme ja jaga meiega oma sotsiaalmeedia kontol pilte oma liikumisaktiivsusest! Jaluta, jookse, sõida ratast, tantsi, käi jõusaalis – kõik see aitab sul olla tervem ja energilisem! Kindlasti jäädvusta pildil ka mõni Be More toode, sest Be More pakub sulle rohkelt füüsilist aktiivsust toetavaid tervisetooteid! Järjepideva liikumisega võid vabaneda ka lisakilodest!

Väljakutsesse registreerunutele kehtib BeMore e-poes sooduskood -25% kõikidelt täishinnaga toodetelt. Sooduskoodi edastame kõikidele registreerunutele e-mailiga.

AUHINNAD KÕIGE TUBLIMATELE

Kui Sa pole veel päris kindel, kas tahad koos meiega alustada tervislikumat ja täisväärtuslikumat elu, siis tuleme Sulle lisamotivatsiooniga appi! Lisaks sellele, et me saame seda kõik koos teha, hoiame ka kõikidel tublidel liikujatel silma peal Instagramis ning Sina võid olla üks õnnelikest, kes võidab auhindu meie auhinnafondist!

KÕIKIDE VÄLJAKUTSES OSALEJATE VAHEL LOOSIME:

Peaauhinnaks on 250.- krediit MOBIRE-lt!

Sportliku ja aktiivse nädala lõppedes saab peaauhinna võitja võtta auto Mobire Go-lt ning veeta mõnus nädalavahetus (või isegi mitu) meelepärast autot kasutades.

Lisaks kingime peaauhinna võitjale 3 vegan jäätisepulbrit Be More´ilt! Naudi suve suurepäraseid tervislikke jäätiseid nautides!

Ühele liikumisväljakutses osalejale kingime 50.- Be More Superfoods kinkekaardi, et saaksid lisada oma menüüsse tervislikke toitaineid ja toetada oma füüsilist aktiivsust!

KUIDAS OSALEDA

 1. Registreeru väljakutsesse.
 2. Ole aktiivne enda Instagram kanalil ning postita oma igapäevasest liikumistegevusest pilte story’sse, reelsi või feed’i – lase kindlasti loovusel lennata ja tee mõnusaid pilte/videosid!
 3. Jäädvusta pildile ka mõni Be More toode!
 4. Lisa postitusele info mitu sammu oled teinud.
 5. Lisa juurde @bemoresuperfoods #bemoreliikumisväljakutse, et me Su pilti ilusti näeksime ja saaksid auhindade loosis osaleda.

Võitja valimine toimub meililisti alusel. Kõik, kes on registreerinud end väljakutsesse läbi registreerimisvormi osalevad loosimises. Kuna võitjad valitakse välja juhuslikult kogu listist, siis on kõigil võimalused võrdsed. Kui oleme võitjad välja loosinud, teeme väikese kontrolli vaatamaks, kas võitja oli aktiivne Instagramis osaleja (postitus või story). Juhul, kui ei olnud, loosime välja järgmise võitja.

Võitjate nimed selguvad väljakutse lõppedes!

Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

Kõiki üleslaetud ja vastavate tagidega pilte on õigus Be More’l kasutada.

REGISTREERU LIIKUMISVÄLJAKUTSESSE


NB! Osalemiseks peaks Su Instagrami profiil olema kindlasti AVALIK!

VÄLJAKUTSE LÕPPEDES:

 1. Oled tervislikum – suurem vastupanuvõime haigustele ja parem enesetunne on garanteeritud.
 2. Oled energilisem – vähem väsimustunnet ja rohkem jõudu ning jaksu igapäevaeluks.
 3. Oled rahul oma kehaga – tervisliku toitumise ja aktiivse liikumisega oled samm lähemale nii mõnegi lisakilo kaotamisele. 😉

Alusta koos meiega, et tagada endale hea tervis, energia ja motivatsioon. See ei ole raske – teeme seda kõik üheskoos, et olla rohkem juba täna ning ka edaspidi. Tervis on kalleim vara ning selle eest tuleks hoolitseda iga päev!

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop