...

Joo smuutisid ja saad tasuta auto nädalaks

Käimas on suvine #BeMoreWeek smuutinädal, mis on Be More fännide seas juba oodatud traditsioon ja väljakutse. Tänavune peaauhind on inspireeritud suvistest väljasõitudest, Eestimaa suvest ja jahutavatest smuutidest.

Mobire paneb välja ühele aktiivsele väljakutses osalejale täispaagiga Toyota RAV4 kasutusõiguse terveks nädalaks ja Be More sinna juurde suvise supertoitudest pakatava kinkekorvi supertoidusegude ja tervislike toorbatoonidega.

Vaata, millistes autoküsimustes saab Mobire abiks olla, milliseid nippe nad suveks jagavad ning huvitavat ülevaadet sellest, mille järgi valib Eesti naine endale autot.

Mobire auto täisteenusrent

Mobire pakub sõidukite täisteenusrenti ehk pikaajalist autorenti, mis on mugav lahendus uue või vähesõitnud sõiduki kasutamiseks. Pikaajaline autorent on paindlik võimalus nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Täisteenusrent on võrreldes liisinguga oluliselt mugavam ja paindlikum lahendus, mille abil hoiad kokku oma väärtuslikku aega. Ühtlasi toimib teenus fikseeritud kuumaksega, mis sisaldab hinnas rendiautoga seotud teenuseid. See aitab vältida ootamatuid kulutusi.

Pikaajalist autorenti ehk täisteenusrenti pakub Mobire perioodiks 12 kuni 60 kuud, mille jooksul hoolitsevad nemad, et Sinu auto oleks alati töökorras, hästi hooldatud ning on abiks ka ootamatutes olukordades. Sina lihtsalt sõida!

Mobirest saad endale vaevata ka asendusauto – näiteks kui Sinu uue auto ooteaeg on mitu kuud või mingil põhjusel on autot vaja kohe. Võttes Mobirest uue auto täisteenusrendi perioodiks 24-60 kuud, saad selle kohe kätte või kuni valitud auto saabumiseni on Sulle garanteeritud asendusauto sama kuumakse eest.

 

Mille alusel valib endale auto Eesti naine?

Mobire Groupi tarbijauuringust selgus, et Eesti naiste lemmikuks on ökonoomne hübriidauto, mis on ka silmale ilus vaadata. Eelistatuim automark on Toyota ning üha enam naisi tegeleb nii auto valiku kui ka ostuga ise.

„Tundub, et Eesti naiste puhul peab paika väide, et autot ostetakse silmadega. Uuringu järgi mõjutas naiste viimase auto ostu kõige rohkem justnimelt auto välimus, mille tõi esimese tegurina välja suisa 51% vastanutest. Sellele järgnesid ökonoomsus, turvalisus ning ka keskkonnasäästlikkus. Viimane eristab naisi meestest kõige enam, sest mehed keskkonnasäästlikkust sama kõrgelt ei hinnanud,“ sõnas Mobire Groupi E-äri juht Laura Klemmer.

Uuringu järgi on Eesti peres keskmiselt kaks autot, millest üks on naise kasutada. Kusjuures iga teine naine tegi viimase auto ostu valiku ise ning pooltel juhtudel tegi seda keegi teine. Klemmeri sõnul on see protsent märgatavalt kasvanud võrreldes eelnevate aastatega, mis näitab, et naised on ostuotsustes rohkem iseseisvamad ning enesekindlamad.

Brändilojaalsus autoostul on naiste seas üldiselt madal: ühte konkreetset marki eelistab vaid 17 protsenti vastanutest. Eelistatuimad brändid on Toyota, Škoda ning Peugeot ning enamikel juhtudest maksab auto kuni 25 000 eurot.

Keskkonnasõbralikest autodest eelistavad naised ülekaalukalt hübriidautot. Elektriauto on valmis soetama ca 10% vastanutest. „Uuringust selgus samuti, et ligi kolmandik naistest on nõus keskkonnasõbralikuma mudeli eest ka rohkem maksma. Keskmisest enam on seda nõus tegema nooremad naisterahvad,“ selgitas Klemmer.

Klemmeri sõnul näitab uuring, et liising on endiselt domineerivaim auto finantseerimise viis, kuid reaalsuses jõuab üha enam naisi ka täisteenusrendi juurde, sest sellisel juhul ei ole vaja auto hoolduse, rehvivahetuse ja remondi korraldamisega ise tegeleda.

„Tänapäeva naised tahavad olla iseseisvad ning ei soovi toetuda nõu ja abi saamiseks elukaaslase või meestuttava poole. Seetõttu asendataksegi liising hoopis vajaduspõhise autorendi või täisteenusrendiga, mille puhul ei pea tülika autohaldusega ise tegelema,“ sõnas Mobire Groupi E-äri juht ning lisas, et viimast eelistavad eelkõige milleeniumipõlvkond ja noorem seltskond, kes väärtustab oma aega ja ei pea ilmtingimata vajalikuks autot omada.

Nipid ja nõuanded Mobire poolt

Suve ja mitmete väljasõitude lähenedes on mõistlik teha vahepealne suurpuhastus ka enda autos. Kas Sina tead, kuidas auto salongi õigesti puhastada ning mida selleks täpsemalt kasutada? Kuna autos on erinevad pinnad, vajavad need ka erinevat hooldust ning vahendeid. Üldised näpunäited on:

 • Kõigepealt tühjenda auto kõigest üleliigsest – tõsta välja laste toolid, spordivarustus, porimatid ning tühjenda pakiruum ja kindalaegas.
 • Puhasta kõik pinnad, millega autos kokku puutud. Ära unusta auto pedaale, turvavööd ja rooli.
 • Autos võiks olla prügikott, kuhu koguda sõidu ajal tekkivat prahti – nõnda väldid, et tühjad joogipudelid ning snäkipaberid jäävad pikemaks tooli alla või kõrvalistmele vedelema.
 • Kui tundub, et mõni plekk on karmimate killast, siis pöördu selle eemaldamiseks spetsialisti poole – mõnikord võib ise üritamine teha asja hoopis hullemaks!

Loe pikemalt edasi Mobire artiklist, mida veel silmas pidada.

Mobire blogist saad lisaks lugeda mitmeid kasulikke nõuandeid igapäevaste autoga seotud teemade kohta. Näiteks kas Sina tead, miks ei tohiks auto kütusepaaki täiesti tühjaks sõita või miks kontrollida rehvirõhku või hoopis kas elektriauto sobib Sulle?

Võida smuutitades Mobire poolt auto kasutusõigus nädalaks

Kui sel suvel plaanid minna Eestimaad avastama või Sul oleks igapäevaseks abiks üks lisaauto, siis registreeru hiljemalt 12.06.2022 #BeMoreWeek smuuti väljakutsesse ning nädalane Toyota RAV4 kasutusõigus võib omaks saada just Sulle!

Võitmiseks:

 • Registreeru väljakutsesse kampaanialehel hiljemalt 12.06
 • Kajasta vahemikus 6.06-12.06 avalikult enda Instagramis smuutitamist Be More toodetega

Jõuad veel meiega kaasa tulla ning saada osa motiveerivast auhinnasajust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop