...

Indra Kutser kogemuslugu: kollageenikuur on minu jaoks olnud oluline toetus teekonnal ilusama endani

Indra, räägi natuke endast – mis tööd sa teed ja millised on su hobid?

Olen 19-aastane neiu. Minu peamiseks hobiks ning elustiiliks on jalgrattasport. Olen sellega tegelenud juba kümme aastat. Alates 2020 aasta sügisest alustasin õpinguid ülikoolis. Lisaks spordile meeldivad mulle igasugused uued väljakutsed. Sealt on ka arenenud minu elu Instagrammis, kus teen koostööd erinevate ettevõtetega ning jagan kõige meeldivamaid tooteid oma kontol. Mulle meeldib fotograafia ning ka ise kaamera ees olla. Vabal ajal töötan modellina.

Kas pead ennast tervislikuks toitujaks?

Mina ei pea ennast tervislikuks toitujaks, kuna tudengina paratamatult jääb mõni toidukord hilisemaks või sootuks vahele. Küll aga jälgin ikkagi igapäevaselt oma toitumist ning kõike ettejuhtuvat suhu ei pista. Pean mainima, et olen toidu osas väga valiv. Minu jaoks on esmatähtis et päevane kaloraaž ei ületaks  energiavajadust.

Miks on tervislik eluviis sinu jaoks oluline?

Minu jaoks on oluline, et liikumine ja toitumine oleks balansis. Tervislik eluviis vähendab terviseriske ning parandab enesetunnet. Hea enesetunne on alus õnnelikule elule.

Kust sa kuulsid esimest korda supertoidusegude kohta? Kas sul oli tookord ka mingeid eelarvamusi nende osas?

Esimest korda kuulsin supertoitude segude kohta umbes kaks aastat tagasi Instagrammi reklaami nähes. Kindlasti oli palju eelarvamusi, kuid juba peale esimest kasutuskorda sain aru, et olen leidnud oma uue lemmiku.

Miks sulle supertoidusegud meeldivad?

Supertoidusegud annavad smuutile uue maitse, samuti on smuutisi nüüd palju lihtsam valmistada. Be More toodete juures meeldib mulle nii pakend kui sisu – mugav igale poole kaasa võtta ning kasutada.

Oled nüüdseks juba pikalt tarbinud kollageenisegusid – jaga oma kogemust, kui pikalt sa kollageeni võtnud oled, kui tihti seda võtad ja millega eelistad seda tarbida?

Olen kollageenisegusid tarbinud nüüdseks kaks kuud. Kollageenisegu olen proovinud tarbida iga päev, kuid pean tunnistama, et on ka päevi vahele jäänud. Kuuri alguses katsetasin kollageeni segada erinevate toitude sisse, et leida kõige meelepärasem. Segasin kollageeni veega, hommikul lisandiks pudrule, jogurtile ja smuutidele. Viimased kaks kujunesidki minu lemmikuks.

Kas sul oli kollageenikuuri suhtes ka mingeid eelarvamusi või hirme? Milliseid?

Kollageenikuuri ette võttes ei osanud ma arvata, kas ja kuidas kollageen peaks mu kehale mõjuma, olin skeptiline kuid ka ootusärev, milliseid tulemusi võib välja kooruda. Hirme mul ei olnud, kuna teadsin, et BeMore kollageenisegud on kõik 100% naturaalsed.

Milliseid muutusi oled oma välimuses märganud?

Kõige suuremaid muutusi olen näinud näonahal. Nahk on särav, puhas ning julgen ka selle tõttu käia rohkem ilma meigita. Lisaks on juuksed muutunud tugevamaks ning vähem murduvamaks.

Kollageeni tarbimisest tulenevad positiivsed mõjud ilmnevad sageli alles peale pikemat perioodi – mis on sinu nipp, et säilitada järjepidevus?

Minu kollageenikuur sai läbi, kuid jään kollageeni veel ka edaspidi tarbima. Kui kuuri käigus tarbisin pea igapäev kollageeni, siis nüüd tarbin harvemini, kuid kindlasti ma ei välista seda täielikult oma menüüst. Kindlasti ei piisa ainult kollageenist, et näha positiivset mõju. Tervislik ning mitmekülgne toitumine on kõige aluseks. Kollageen aga toetab teekonda ilusama endani.

Jaga mõnda enda lemmikretsepti Be More kollageeniseguga.

Lemmik kollageenismuuti retsept:

 • Jõhvikad
 • Banaan
 • Maasikad
 • Vaarika kollageenisegu
 • Vesi

Kõike läheb alati tunde järgi ning kunagi ei ole ükski smuuti samasugune kui eelmine. Olen alati mõelnud, et head smuutiretsepti on raske kirja panna, kuna kõige parem smuuti tuleb alati ilma retseptita.

Lisaks smuutidele on minu lemmikuks vahepalaks põhitoidukordade vahel kujunenud ka kollageeni segamine jogurtiga:

Kreeka maitsestamata jogurt + kollageenisegu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop