...

#BeMoreWeek auhinnaloosi võitjad on selgunud!

#BeMoreWeek on selleks korraks läbi ja väljakutse auhinnafond on alati olnud suursugune ja motiveeriv. Meie head koostööpartnerid on tublidele smuutitajatele välja pannud järgmised auhinnad:

Peaauhinnaks on Eesti suusariiete valmistaja Moomoo poolt väljapandud 300€ väärtuses naiste suusariiete komplekt. Peaauhinna võitja on: @madissoo.merilyy

Teised auhinnad olid välja pandud: Ilusalong Bombshell, SumeSmuuti, Sinine Salong & Spa, Friendly Vikings, NutriDream, Be More Superfoods poolt. Võitjateks osutusid: @maapreili, @agikene, @ladyannyka, @rreti, @kirsikakaas, @katlinlala, @julia.sandra.tln, tmerisaar ja @kadrimm.

Soovime õnne kõikidele võitjatele! Võtame kõigiga ühendust e-maili teel!

Miks jätkata smuutitamist?

Kõige hinnalisem kasu on Sinu tervis!

  • Ole terve! Vitamiinidest, mineraalainetest ja antioksüdantidest pungil supertoidud laevad Sinu keha kiirelt ja lihtsalt kõige vajalikuga. Nii suurendad vastupanuvõimet haigustele, aga toetad ka enda vaimset tervist selgema meele ja tervisliku toitumisega.
  • Ole aktiivne! Leia uus hingamine ja energia, ennetades kevadsväsimust ja loidust. Ole energiline, liigu palju naudi loodust.
  • Ole ilus! Smuuti on kahtlemata ilusate inimeste jook, aidates kaasa klaarile ja hooldatud näonahale, juuste ja küünte kaunile välimusele ning rõõmsamale meelele. Õnnelik inimene on ilus inimene!

Järgmine smuuti väljakutse tulemas juba varsti! Jälgi meie tegemisi Instagramist: @bemoresuperfoods ja liitu kindlasti meie uudiskirjaga.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop