Kollageenist on olnud juttu kui ühest imerelvast vananemise vastu. Eriti palju viiteid leidub sellele kosmeetika valdkonnas ja nahahooldustoodete reklaamides. Millist rolli see keha üks tähtsamaid valke vananemisel tegelikult mängib?

Võtmetähtsusega valk kehas, kollageen moodustab 30% keha kõikidest valkudest. Kollageeni sisaldavad siseelundite seinu vooderdavad silelihaskoed, veresooned, seedetrakt, süda, sapipõis, põis, neerud, lõpetades juuste ja küüntega.

Samuti on kollageen väga oluline naha elastsuse jaoks, see aitab hoida nahka pingul ning tagada naharakkude pideva uuenemise. Keha on suuteline kollageeni ise tootma, kuid vananedes selle tootmine aeglustub ja seeläbi rakkude struktuur nõrgeneb.

Toote kasutamine:

Lisa 2 tl kollageeni kas veele või oma lemmik smuutile. Veele lisades sega korralikult ning jäta 2 minutiks seisma, et kollageen saaks lahustuda (soojemas vedelikus lahustub paremini, külmemas võib veidi tükki tõmmata). Kollageeni võid lisada ka oma (hommikusele) kohvile/teele koore asemel. See pehmendab oluliselt kohvi tugevat maitset, lisades samal ajal pähklist mekki kohvi värvust muutmata.

NB! Toode pole sobilik taimetoitlastele ja veganitele!

Säilitamistingimused

Hoia toodet toatemperatuuril ja võimalusel eemal otsesest päikesevalgusest. Sulge pakend pärast kasutamist hoolikalt.

Mis maitsega kollageen on?

Kollageenil puudub tugev maitse, pigem kergelt pähkline.

Koostisosad:

Hüdrolüüsitud kollageen.

Lisainfo:

Kui soovid tutvuda tootes sisalduvate makrotoitainetega, kliki vahelehel „Toiteväärtus“.

NB! See toode ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili.

Toiteväärtus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KOLLAGEENI PULBER, 100G”

Su e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on märgistatud