Naise jaoks on oluline, et tema keha funktsioneeriks korralikult – sellest kombost leiad midagi nii sisemise tasakaalu kui ka välimuse heaks. Kuningakepiõli aitab leevenedada menstruatsiooniga seotud vaevuseid, nahaprobleeme ja aitab hoida hormonaalset tasakaalu. Magneesium ja kollegeeni pulber on väga olulised just liigeste ja lihaste tööks. Samuti on kollageen üks tähtsamaid valke kehas, mis muudab naha klaariks ning juuksed ja küüned tugevaks.

Kuidas seda kasutada?

Kuningakepiõli: Enne kuningakepiõli tarvitamist peaksid arstiga konsulteerima ja seda ettevaatusega kasutama epileptikud ja antikoagulantravi (verdvedeldavaid ravimeid) tarvitavad patsiendid. Soovituslik on lõpetada kasutamine kaks nädalat enne operatsiooni või mõnda muud invasiivset meditsiinilist protseduuri, kuna on täheldatud veritsusriski suurenemist. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida kasutamise osas enda arstiga.

Magneesium + B6 vitamiin: Täiskasvanutel neelata 1-2 tabletti päevas koos veega.

Kollageenipulber: Lisa 2 tl kollageeni kas veele või oma lemmik smuutile. Veele lisades sega korralikult ning jäta 2 minutiks seisma, et kollageen saaks lahustuda (soojemas vedelikus lahustub paremini, külmemas võib veidi tükki tõmmata). Kollageeni võid lisada ka oma (hommikusele) kohvile/teele koore asemel. 

Portsjoni suurus

1 x kuningakepiõli kapslid, 60 kapslit

1 x magneesium + B6 vitamiin, 60 kapslit

1 x kollageeni pulber, 100g

Säilitamistingimused

Hoia toodet toatemperatuuril ja võimalusel eemal otsesest päikesevalgusest. Pakendid sulgeda hoolikalt peale kasutamist.

Hoiatused:

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada!

KOOSTISOSAD

Kuningakepiõli: Kaheaastase kuningakepi (Oenothera biennis) seemnetest külmpressitud rasvõli, želatiin (želeeriv aine), glütserool (niiskusesäilitaja), vesi

Magneesium + B6 vitamiin: Magneesiumtsitraat, dikaltsiumfosfaat (mahuaine), mikrokristalliline tselluloos (mahuaine), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (glaseeraine), steaarhape (paakumisvastane aine), ränidioksiid (paakumisvastane aine), magneesiumstearaat (paakumisvastane aine), püridoksiinvesinikkloriid (kandja: maltodekstriin (mais), glütserool (glaseeraine), karnaubavaha (glaseeraine)

Kollageen: hüdrolüüsitud kollageen

LISAINFO

Kuninagakepiõli kapslid:

  • Kapslite kogus: 60 pehmkapslit
  • Kapsli brutokaal 1340 mg ± 10%
  • Brutokaal 109,4 g

Magneesium + B6 vitamiin:

  • Kapslite kogus : 60 tabletti (115 g)
  • Tableti mõõdud: 22 mm x 10 mm (ovaalne tablett)
  • Brutokaal: 144 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NAISELIK KOMBO”

Su e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on märgistatud