#BeMoreWeek võitjad

#BeMoreWeek snuuti väljakutse võitjad:

#BeMoreWeek väljakutse auhinnafond on alati olnud suursugune ja motiveeriv. Meie head koostööpartnerid on tublidele smuutitajatele välja pannud järgmised auhinnad:

Peaauhind on Škoda Tallinn poolt uusima elektriauto Enyaq Coupé RS kasutusõigus terveks nädalavahetuseks.

Härmavili külmutatud smuutimaterjal neljale osavõtjale.

Beautiful Me paneb igale väljakutsesse registreerujale -50% rullmassaaži kinkekaardi.

Friendly Viking’s poolt kast Friendly Viking’s kaerajooki, riidest Friendly Vikin’gs kott ja Pääse Tallinn Coffee Festivalile.

Toituminõustaja+ üllatab ühte aktiivset smuutitajat ainulaadse 8-nädalase toitumisprogrammiga!

Sushi Plaza Izakaya restorani 50 eur väärtuses kinkekaart.

Nutridream pool on auhinnaks kolmele oomega- 3- kalaõli pehmekapslid triglütseriidi vormina

Be More uusim toode ja juba mitmele auhinnale nomineeritud uus Vegan Jäätisepulber kolmele osalejale!

Miks jätkata smuutitamist?

Kõige hindamatum kasu on Sinu tervisele – nüüd on lihtsalt mitu põhjust rohkem olla tervislikum!

  • Ole terve! Vitamiinidest, mineraalainetest ja antioksüdantidest pungil supertoidud laevad Sinu keha kiirelt ja lihtsalt kõige vajalikuga. Nii suurendad vastupanuvõimet haigustele, aga toetad ka enda vaimset tervist selgema meele ja tervisliku toitumisega.
  • Ole aktiivne! Leia uus hingamine ja energia, ennetades sügisväsimust ja loidust. Ole ka sügisel energiline.
  • Ole ilus! Smuuti on kahtlemata ilusate inimeste jook, aidates kaasa klaarile ja hooldatud näonahale, juuste ja küünte kaunile välimusele ning rõõmsamale meelele. Õnnelik inimene on ilus inimene!

Kuidas valiti võitjad?

Võitja valimine toimub meililisti alusel. Kõik, kes on registreerunud väljakutsesse läbi registreerimisvormi, osalevad loosimises. Kuna võitjad valitakse välja juhuslikult kogu listist, on kõigil võimalused võrdsed. Kui oleme võitjad välja loosinud, teeme väikese kontrolli ja vaatame, kas võitja oli aktiivne ka Instagramis (story või postitus). Juhul kui mitte, loosime välja järgmise võitja ning kordame protsessi. Ühe lisahääle peaauhinna loosis andis kommenteerimine 18.09 Instagrami või Facebooki postituse all.

Mobire peaauhind tuleb välja võtta ühe kuu jooksul pärast võitja väljakuulutamist. Auhinna saab vastu võtta isik, kellel on kehtiv juhtimisõigus olnud vähemalt 2 aastat. Auhinna väljastamine ja tagastamine toimub Tallinnas Mobire kontoris (Mäealuse 2/3). Toyota RAV4 kasutamise omavastutus on 320€. Sõiduki läbisõidupiirang on 3600 km. Autoga võib sõita Eestis.

Võitjate nimed selguvad väljakutsele järgneval esmaspäeval Be More Facebookis ja Instagramis. Võitjatega võetakse ühendust e-posti või sotsiaalmeedia teel.

Be More jätab endale õiguse kasutada kõiki üleslaetud ja vastavate märgistustega pilte.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele! Teie aktiivsele smuutitamisele oli ainult rõõm kaasa elada ja Be More toodetega aidata.

Järgmise #BeMoreWeek smuutitamiseni!

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop