#BeMoreWeek – “Joo üks smuuti päevas”  on selleks korraks taas läbi saanud!

Kuid sellest hoolimata naudi Be More suurepäraseid tooteid ka edaspidi, kus iganes Sa ka ei viibiks. Võta smuuti kaasa tööle, kooli, trenni, piknikule, matkale. Oluline on see, et väldiksime liigselt töödeldud toitu ning teaksime ise, mida me sööme.

Jätka smuutitamist!

Kui oled mõelnud, et miks näiteks üldse smuutitada? Vastus on lihtne, neid on hea tarbida ja kerge valmistada! Samuti täidavad need tervislikult Sinu kõhtu ning aitavad ka köögi- ja puuvilju rohkem tarbida, olles samal ajal kergelt imenduvad ja omistatavad kehale. Lisades Be More supertoite, laed oma keha veelgi enam kiudainete, vitamiinide ning mineraalainetega. Ja mis on smuutitamise kõige suurem pluss? Järjepideva smuutitamisega hoiad oma söömise kontrolli all ning võid vabaneda ka lisakilodest! Niiet vähemalt üks smuuti päevas tervislikuma ja saledama Sinu poole – et saaksid olla rohkem!

AUHINNAD KÕIGE TUBLIMATEL

Peaauhinnaks on Blendtec Blendtec superblenderi kasutuse 3 kuuks ning lisaks kinkekaardi 200€ väärtuses. Kasutusõiguse pakume meie kõige võimsamale ja kõige vaiksemale blenderile, Professional 800, koos komplektis oleva WildSide kannuga ning lisaks anname kasutamiseks ka Blendtec Twister-kannu

Võitjale toimetatakse kulleriga koju superblender, et saaks valmistada imelihtsasti super maitsvaid smuutisid! Lisaks smuutidele on võimalik nendega valmistada suus sulavaid jäätiseid ja mandlipiima, täiuslikku jahu ja pähklivõid, võrratuid dipi- ja tavakastmeid, kuumi suppe ja muid hõrke roogi – ning seda kõike ühe nupuvajutusega.

Ilusalong Bombshell paneb omalt poolt välja kolm kinkekaarti 50 eur väärtuses, et saaksid kanda hoolt oma välise ilus eest ja särada sisemiselt veelgi enam!

Figuraata kingib kolm kinkekaarti 50 eur väärtuses, et saaksid jätkata edukalt smuutitamist ka peale #BeMoreWeek’i lõppu!

Firendlt Vikings poolt läheb loosi kolm kasti kaerapiima maitsvate roogade valmistamisek!

 NutriDream panustab Eestis arendatud looduslike toidulisanditega, et toetada oma tervist veelgi enam ja lisada oma igapäevasele tasakaalustatud menüüle rauda, tsinki, probiootikume.

Be More Superfoods paneb loosi kolm komplekti, et saaksid toetada oma keha detoksi protsessi läbi Liver Detox supertoidusegu ja Detox tee kasutamise.

VÕITJAD

Võitja valimine toimub meililisti alusel. Kõik, kes on registreerunud end väljakutsesesse läbi registreerimisvormi osalevad loosimises. Kuna võitjad valitakse välja juhuslikult kogu listist, siis on kõigil võimalused võrdsed. Kui oleme võitjad välja loosinud, teeme väikse kontrolli vaatamaks, kas võitja andis meile kuidagi teada ka oma osalusest väljakutses Instagramis (story või feed post). Juhul, kui ei andnud, loosime välja järgmise võitja ning kordame protsessi.

Võitjate nimed selguvad väljakutse järgsel päeval.

Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

• Kõiki üleslaetud ja vastavate tagidega pilte on õigus Be More’l kasutada.

AITÄH, ET OLID MEIEGA

Nüüd saad olla kindel, et oled…..

  1. Tervislikum – suurem vastupanuvõime haigustele ja parem enesetunne on garanteeritud.
  2. Energilisem – vähem väsimustunnet ja rohkem jõudu ning jaksu igapäevaeluks.
  3. Rahul oma kehaga – tervisliku toitumise ja paastumisega oled samm lähemale nii mõnegi lisakilo kaotamisele. 😉
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop